Trenerzy narciarstwa alpejskiego działających w klubie Harranti Harrachov, współpracują ze sklepem internetowym Topnarty.pl
W razie pytań chętnie doradzą.
Więcej o Klubie Harranti Harrachov TUTAJ.
Konstrukcja nart (w długościach 170, 175, 182 i 185 cm) uwzględnia najnowsze ustalenia działu rozwoju i testy zawodników Pucharu Świata. Miększy flex niż modele FIS, idealny wybór dla rozwijających się narciarzy, którzy chcą udoskonalić podstawy techniki slalomu giganta.
Dzięki najnowszej technologii LCT (Line Control Technology) i wyścigowej konstrukcji zapewniają optymalną precyzję, równowagę i energię. LCT eliminuje liczbę drgań nart i zapewnia maksymalną stabilność nart, zapewniając pełną kontrolę nad trasą narciarską, pomagając zawodnikom rozwijać się na wyższy poziom.
| Dla kogo: | Juniorskie |
| Typ nart: | Narty gigantowe |
| Typ narciarzy: | Profi Race, Race |
| Typ trasy narciarskiej: | Przygotowane |
| Kolor: | Czarny, Czerwony |
| Rodzaj rdzenia: | Drewniany rdzeń |
| Zatwierdzone przez FIS: | Junior (U21, U18, U16, U14) |
| Szerokość nart pod wiązaniem: | 64 - 75 mm |
| Promień: | Długi (ponad 17m) |
| Łącznie z wiązaniem: | Nie, Tak |
| Wiązanie do - kg: | 120 kg, 150 kg |
Nowy Tip bez śrub i nitów jest doskonale zintegrowany ze kształtem narty.
Centralna solidna konstrukcja, która jest zintegrowana na całej długości narty, eliminuje pewne niedociągnięcia w elastyczności nart, aby zapewnić doskonałą stabilność i dynamiczne prowadzenie łuku. Konstrukcja LCT dodaje siły i energii we wszystkich okolicznościach i warunkach. WYTRZYMAŁOŚĆ, STABILNOŚĆ, DOSKONAŁE PROWADZENIE W TORZE
Oversized przedstawia zalety agresywnego profilu carvingowych nart połączonego z współczesną szerokością środka narty. Agresywne wymiary końca narty zapewniają wyraźne przyleganie krawędzi podczas łuków, moc i precyzyjność. Szerszy środek narty zwiększa stabilność i łatwe przejście z jednego ługu do kolejnego. Połączenie wielkiego profilu z współczesną szerokością środka narty zapewnia te właściwe doznania na krawędzi i niewiarygodną stabilność.
Nowoczesna warstwowa konstrukcja z drewnianym rdzeniem, pionowymi ścianami bocznymi, szklanym włóknem i wzmocnieniem z tytanu albo węgla. Drewniany rdzeń lepiej czuje śnieg i oddaje charakter nart, co odzwierciedla ich zachowanie. Ściana boczna tworzy bezpośredni nacisk na krawędzie, a rdzeń otoczony jest warstwami, zapewniającymi doskonałą elastyczność i stabilność. Przyczepność, wydajność, kontrola.
Fiberglass w połączeniu z warstwą Titanal daje narcie większą moc, przyczepność i bardzo wysoką precyzję w zakrętach.
Zupełnie nowy Cascade Tip to ułożenie poszczególnych warstw metalu i laminatów pokrywających rdzeń w taki sposób, że tworzą one kaskadę - stopniowo zmniejszając twardość narty ku dziobowi. Dzięki temu inicjacja skrętu jest zdecydowanie płynniejsza, a kontakt krawędzi ze śniegiem jest znacznie lepszy.