Trenerzy narciarstwa alpejskiego działających w klubie Harranti Harrachov, współpracują ze sklepem internetowym Topnarty.pl
W razie pytań chętnie doradzą.
Więcej o Klubie Harranti Harrachov TUTAJ.
Jeśli szukasz nart na najwyższym poziomie, o wyścigowej konstrukcji, ale z wygodniejszym promieniem, to HERO MASTER LT jest właśnie dla ciebie. Mają identyczną wyścigową konstrukcję jak narty FIS GS World Cup, z rdzeniem z drewna jesionowego otoczonym dwiema pełnowymiarowymi płytkami z tytanu. Przekonają cię bezkompromisowo niezawodną przyczepnością na zakrętach i natychmiastową reakcją podczas przejść z krawędzi na krawędź. Stabilność i precyzja, jakich doświadczysz podczas jazdy, dodadzą ci tyle odwagi, że będziesz chciał jeszcze raz i szybciej wyjechać na trudny tor. To prawdziwa broń na pierwsze poranne przejażdżki na zmarzniętym sztruksie.
Dostępne są 4 długości i 4 promienie, od ciebie zależy, które z nich będą dla ciebie odpowiednie.
| Dla kogo: | Męskie/Unisex |
| Typ nart: | Narty gigantowe |
| Typ narciarzy: | Profi Race, Race |
| Typ trasy narciarskiej: | Przygotowane |
| Kolor: | Biały, Czarny |
| Rodzaj rdzenia: | Drewniany rdzeń |
| Zatwierdzone przez FIS: | Masters |
| Szerokość nart pod wiązaniem: | 64 - 75 mm |
| Promień: | Długi (ponad 17m), Średni (14-17 m) |
| Łącznie z wiązaniem: | Tak |
| Wiązanie do - kg: | 120 kg, 140 kg, 150 kg |
Zupełnie nowy Cascade Tip to ułożenie poszczególnych warstw metalu i laminatów pokrywających rdzeń w taki sposób, że tworzą one kaskadę - stopniowo zmniejszając twardość narty ku dziobowi. Dzięki temu inicjacja skrętu jest zdecydowanie płynniejsza, a kontakt krawędzi ze śniegiem jest znacznie lepszy.
Centralna solidna konstrukcja, która jest zintegrowana na całej długości narty, eliminuje pewne niedociągnięcia w elastyczności nart, aby zapewnić doskonałą stabilność i dynamiczne prowadzenie łuku. Konstrukcja LCT dodaje siły i energii we wszystkich okolicznościach i warunkach. WYTRZYMAŁOŚĆ, STABILNOŚĆ, DOSKONAŁE PROWADZENIE W TORZE
Nowoczesna warstwowa konstrukcja z drewnianym rdzeniem, pionowymi ścianami bocznymi, szklanym włóknem i wzmocnieniem z tytanu albo węgla. Drewniany rdzeń lepiej czuje śnieg i oddaje charakter nart, co odzwierciedla ich zachowanie. Ściana boczna tworzy bezpośredni nacisk na krawędzie, a rdzeń otoczony jest warstwami, zapewniającymi doskonałą elastyczność i stabilność. Przyczepność, wydajność, kontrola.
Oversized przedstawia zalety agresywnego profilu carvingowych nart połączonego z współczesną szerokością środka narty. Agresywne wymiary końca narty zapewniają wyraźne przyleganie krawędzi podczas łuków, moc i precyzyjność. Szerszy środek narty zwiększa stabilność i łatwe przejście z jednego ługu do kolejnego. Połączenie wielkiego profilu z współczesną szerokością środka narty zapewnia te właściwe doznania na krawędzi i niewiarygodną stabilność.