Trenerzy narciarstwa alpejskiego działających w klubie Harranti Harrachov, współpracują ze sklepem internetowym Topnarty.pl
W razie pytań chętnie doradzą.
Więcej o Klubie Harranti Harrachov TUTAJ.
Narty slalomowe na poziomie Pucharu Świata wychodzą spod ręki ekspertów działu wyścigów. Slalomowa geometria i konstrukcja FIS z drewnianym jesionowym rdzeniem, który jest wyposażony w dwie warstwy tytanu na całej długości, zapewniają uczciwą przyczepność, niesamowitą stabilność w łuku i precyzyjne reakcje. Po prostu zjedź w dół zbocza, oprzyj się o krawędzie, a poczujesz na nogach nową, wspaniałą broń na poranny Fresh Track.
| Dla kogo: | Męskie/Unisex |
| Typ nart: | Narty slalomowe |
| Typ narciarzy: | Profi Race, Race |
| Typ trasy narciarskiej: | Przygotowane |
| Kolor: | Biały, Czerwony |
| Rodzaj rdzenia: | Drewniany rdzeń |
| Zatwierdzone przez FIS: | Masters |
| Szerokość nart pod wiązaniem: | 64 - 75 mm |
| Promień: | Krótki (10-14m) |
| Łącznie z wiązaniem: | Nie, Tak |
| Wiązanie do - kg: | 120 kg, 150 kg |
Centralna solidna konstrukcja, która jest zintegrowana na całej długości narty, eliminuje pewne niedociągnięcia w elastyczności nart, aby zapewnić doskonałą stabilność i dynamiczne prowadzenie łuku. Konstrukcja LCT dodaje siły i energii we wszystkich okolicznościach i warunkach. WYTRZYMAŁOŚĆ, STABILNOŚĆ, DOSKONAŁE PROWADZENIE W TORZE
Nowoczesna warstwowa konstrukcja z drewnianym rdzeniem, pionowymi ścianami bocznymi, szklanym włóknem i wzmocnieniem z tytanu albo węgla. Drewniany rdzeń lepiej czuje śnieg i oddaje charakter nart, co odzwierciedla ich zachowanie. Ściana boczna tworzy bezpośredni nacisk na krawędzie, a rdzeń otoczony jest warstwami, zapewniającymi doskonałą elastyczność i stabilność. Przyczepność, wydajność, kontrola.
Oversized przedstawia zalety agresywnego profilu carvingowych nart połączonego z współczesną szerokością środka narty. Agresywne wymiary końca narty zapewniają wyraźne przyleganie krawędzi podczas łuków, moc i precyzyjność. Szerszy środek narty zwiększa stabilność i łatwe przejście z jednego ługu do kolejnego. Połączenie wielkiego profilu z współczesną szerokością środka narty zapewnia te właściwe doznania na krawędzi i niewiarygodną stabilność.