| Dla kogo: | Dziecięce |
| Typ nart: | All Mountain/All Round |
| Typ narciarzy: | Początkujący, Rekreacyjny |
| Typ trasy narciarskiej: | Przygotowane |
| Kolor: | Zielony |
| Rodzaj rdzenia: | Rdzeń kompozytowy |
| Szerokość nart pod wiązaniem: | 64 - 75 mm |
| Promień: | Krótki (10-14m) |
| Łącznie z wiązaniem: | Tak |
| Wiązanie do - kg: | 45 kg, 70 kg |
Całkowicie kompozytowa konstrukcja zapewnia doskonałe połączenie wagi, trwałości i przystępnej ceny.