Dzięki połączeniu technologii Amphibio Truline W, konstrukcji Power Shell i wzmocnień z włókna węglowego narty te są lekkie i mocne, zapewniając pewność siebie dzięki doskonałej przyczepności, stabilności i kontroli.
| Dla kogo: | Damskie |
| Typ nart: | All Mountain/All Round |
| Typ narciarzy: | Sportowe |
| Typ trasy narciarskiej: | Przygotowane |
| Kolor: | Biały |
| Rodzaj rdzenia: | Drewniany rdzeń |
| Szerokość nart pod wiązaniem: | 75 - 85 mm |
| Promień: | Krótki (10-14m) |
| Łącznie z wiązaniem: | Tak |
| Wiązanie do - kg: | 90 kg |
Amphibio Truline przenosi asymetryczny design nart na zupełnie nowy poziom dzięki strategicznemu rozmieszczeniu materiału nad krawędzią narty. Materiał konstrukcyjny znajduje się na całej długości wewnętrznej krawędzi narty, co zapewnia jej większą stabilność w zakręcie, a usunięcie materiału na zewnętrznej krawędzi pomaga w płynnym i łatwym wykonaniu idealnego skrętu.
Karbon to materiał lekki i sztywny, zapewnia wystarczające wsparcie i usztywnienie w tych miejscach, gdzie jest to najbardziej potrzebne.
Doskonała stabilność bez większej wagi nart.
Pionowe krawędzie boczne gwarantują maksymalne przyleganie krawędzi wzdłuż całej długości narty i przenoszenie siły na krawędź przy wysokich prędkościach.
Specjalna podstawa o ultra wysokiej masie cząsteczkowej pozwoli na doskonałą odporność i niezwykłe właściwości ślizgowe w różnych warunkach.
Rdzeń drewniany Power składa się z nośników drewnianych, połączonych pionowo z laminatem, tworzy sztywną ramę wewnątrz syntetycznego rdzenia narty. Rama ta zwiększa stabilność środka i poprawia reakcje nart. Co więcej, konstrukcja charakteryzuje się lepszym przyleganiem krawędzi na obu końcach narty i równomierną elastycznością nart.