Te juniorskie narty all-mountain zostały zaprojektowane z myślą o młodych narciarkach – początkujących i średnio zaawansowanych.
Najważniejsze cechy:
| Dla kogo: | Dziecięce, Dziewczęce |
| Typ nart: | All Mountain/All Round |
| Typ narciarzy: | Początkujący, Rekreacyjny |
| Typ trasy narciarskiej: | Przygotowane |
| Kolor: | Niebieski |
| Rodzaj rdzenia: | Rdzeń kompozytowy |
| Szerokość nart pod wiązaniem: | 64 - 75 mm |
| Promień: | Juniorski/dziecięcy (do 10m) |
| Łącznie z wiązaniem: | Tak |
| Wiązanie do - kg: | 45 kg |
Ta nowa kompozycja poliuretanowa o niskiej gęstości znacznie zmniejsza wagę nart (-50 g na nartach zjazdowych w rozmiarze 170). Stosowany samodzielnie lub w połączeniu z drewnem (Hybrid Core), aby zmaksymalizować lekkość i wydajność specyficzną dla produktu, zapewnia wyjątkowy komfort dzięki zdolności pochłaniania wibracji.
PU to miękki materiał stosowany w wielu gałęziach przemysłu. Znany ze swojej lekkości i właściwości tłumiących, idealnie uzupełnia właściwości drewna, zapewniając gładkie uczucie na śniegu.