Narty all-mountain, zaprojektowane z myślą o początkujących i średnio zaawansowanych narciarzach, łączą ducha przygody freeridowych nart z kontrolowanym carvingiem nart na stoku.
Hybrid Core łączy drewno i poliuretan dla lekkości, ale i poczucia stabilności, podczas gdy tradycyjna konstrukcja ściany bocznej zapewnia przewidywalną kontrolę krawędzi w każdym zakręcie. Hybrydowy rdzeń o niskiej masie łączy w sobie wydajność drewna z lekką i płynną jazdą PU. Wierzchnia warstwa Corround przedłuża ogólną trwałość.
| Dla kogo: | Męskie/Unisex |
| Typ nart: | All Mountain/All Round, Freeride |
| Typ narciarzy: | Sportowe |
| Kolor: | Czarny, Szary |
| Rodzaj rdzenia: | Drewniany rdzeń |
| Szerokość nart pod wiązaniem: | 75 - 85 mm |
| Promień: | Krótki (10-14m), Średni (14-17 m) |
| Łącznie z wiązaniem: | Tak |
| Wiązanie do - kg: | 120 kg |