Hybrid Core łączy drewno i poliuretan dla lekkości, ale i poczucia stabilności, podczas gdy tradycyjna konstrukcja ściany bocznej zapewnia przewidywalną kontrolę krawędzi w każdym zakręcie. Wyważona waga i wydajność Hybrid Core 2.0 łączy wydajność drewna z lekką i płynną jazdą PU.
Smooth Turn Transitions Adaptativ Sidecut zapewnia płynne przejście między geometrią dziobów i pięt, zapewniając płynne rozpoczęcie i zakończenie skrętu.
Grupa docelowa:
| Dla kogo: | Męskie/Unisex |
| Typ nart: | All Mountain/All Round, Freeride |
| Typ narciarzy: | Sportowe |
| Typ trasy narciarskiej: | Przygotowane i puch |
| Kolor: | Czarny, Różowy |
| Rodzaj rdzenia: | Drewniany rdzeń |
| Szerokość nart pod wiązaniem: | 85 - 100 mm |
| Promień: | Krótki (10-14m), Średni (14-17 m) |
| Łącznie z wiązaniem: | Tak |
| Wiązanie do - kg: | 120 kg |
Rdzeń hybrydowy 2.0 jest wynikiem skromnego, ale zdecydowanego podejścia do ekoprojektowania. Mówiąc dokładniej, możliwość mechanizacji warstw drewna w trzech kierunkach - wzdłużnym, poprzecznym i pionowym - zamiast dwóch pozwala nam zmniejszyć ilość klejonego włókna szklanego, co ma niekorzystny wpływ na środowisko. Prawdziwy pierwszy krok w kierunku ekologicznego projektowania przy zachowaniu tego samego poziomu wydajności!
Długi rocker na dziobach i piętkach nart, ale ograniczona wysokość. Dzięki optymalnemu stosunkowi wysokości do długości, narty dosłownie latają w puchu i zachowują przyczepność na twardym śniegu.
Wrażliwe i zabawne. Wzmocnienie H-Tech jest skoncentrowane w środkowej części narty, dzięki czemu narta reaguje w zabawny sposób.
Koncentracja na zrównoważonym rozwoju i wydajności. Jednokierunkowa konstrukcja z włókna szklanego ogranicza użycie włókien kompozytowych na rzecz włókien naturalnych, co zmniejsza wpływ na środowisko, jednocześnie poprawiając osiągi nart.