Zwinne i wydajne narty. które łączą siłę z lekkością.
Niezawodne i odpowiednie do wszystkich typów nieprzygotowanego śniegu, węższa podstawa w danej kategorii zapewnia nartom większą uniwersalność. Narty są energiczne i sprawdzą się również w lesie. Idealne narty do jazdy między posiłkami!
| Dla kogo: | Męskie/Unisex |
| Typ nart: | Freeride |
| Typ narciarzy: | Sportowe |
| Typ trasy narciarskiej: | Puch |
| Kolor: | Czarny, Niebieski |
| Rodzaj rdzenia: | Drewniany rdzeń |
| Szerokość nart pod wiązaniem: | 75 - 85 mm, 85 - 100 mm |
| Promień: | Długi (ponad 17m), Krótki (10-14m), Średni (14-17 m) |
| Łącznie z wiązaniem: | Nie, Tak |
| Wiązanie do - kg: | 120 kg |
Drewniane jądro uzupełnione laminatem i stalowymi materiałami z równymi krawędziami na całej długości dla maksymalnej precyzji, wydajności, równowagi i stabilności.
Rdzeń hybrydowy 2.0 jest wynikiem skromnego, ale zdecydowanego podejścia do ekoprojektowania. Mówiąc dokładniej, możliwość mechanizacji warstw drewna w trzech kierunkach - wzdłużnym, poprzecznym i pionowym - zamiast dwóch pozwala nam zmniejszyć ilość klejonego włókna szklanego, co ma niekorzystny wpływ na środowisko. Prawdziwy pierwszy krok w kierunku ekologicznego projektowania przy zachowaniu tego samego poziomu wydajności!