.
| Dla kogo: | Damskie |
| Typ nart: | Freeride |
| Typ narciarzy: | Rekreacyjny, Sportowe |
| Typ trasy narciarskiej: | Puch |
| Kolor: | Biały, Czarny, Czerwony |
| Rodzaj rdzenia: | Drewniany rdzeń |
| Szerokość nart pod wiązaniem: | 100 - 135mm |
| Promień: | Średni (14-17 m) |
| Łącznie z wiązaniem: | Nie, Tak |
| Wiązanie do - kg: | 110 kg |
Specjalny karbonowy "warkocz" na całej długości nart.