Ciesz się niekończącą się, bezproblemową jazdą na nartach z Primetime 33. Narty o szerokości 73 mm oferują szybkie przejścia z krawędzi na krawędź, precyzyjne wejście i wyjście ze skrętu oraz przyjemną jazdę. Technologia PowerMatch pozwala Ci uwolnić swój potencjał dzięki zastosowaniu grubszego materiału po wewnętrznej stronie krawędzi, co zapewnia najlepsze połączenie mocy, przyczepności i sprężystości, a mniejszej ilości materiału po zewnętrznej, co ułatwia manewrowanie i kontrolę.
Pojedyncza warstwa Titanalu umieszczona wzdłuż wewnętrznej krawędzi zapewnia pewne wejście i wyjście ze skrętu oraz intuicyjne czucie. Całość uzupełnia system wiązań FusionX, który umożliwia naturalne i energiczne ugięcie nart.
| Dla kogo: | Męskie/Unisex |
| Typ nart: | All Mountain/All Round |
| Typ narciarzy: | Sportowe |
| Typ trasy narciarskiej: | Przygotowane |
| Kolor: | Czarny, Zielony |
| Rodzaj rdzenia: | Drewniany rdzeń |
| Szerokość nart pod wiązaniem: | 64 - 75 mm |
| Promień: | Krótki (10-14m) |
| Łącznie z wiązaniem: | Tak |
| Wiązanie do - kg: | 120 kg, 130 kg |
Parametry reakcji nart udoskonalono warstwą tytanu, znajdującą się na drewnianym rdzeniu. Narty zachowują elastyczność przez bardzo długi czas, dzięki technologii Mono Titanium zastosowanej w bocznych partiach nart.
Dzięki technologii Power Match konstrukcja nart jest dostosowana do siły, z jaką narciarz wywiera nacisk na śnieg, co pozwala mu bardziej naturalnie kontrolować wewnętrzne i zewnętrzne krawędzie, zapewniając najbardziej intuicyjne wyczucie na całym łuku.
Rdzeń drewniany Power składa się z nośników drewnianych, połączonych pionowo z laminatem, tworzy sztywną ramę wewnątrz syntetycznego rdzenia narty. Rama ta zwiększa stabilność środka i poprawia reakcje nart. Co więcej, konstrukcja charakteryzuje się lepszym przyleganiem krawędzi na obu końcach narty i równomierną elastycznością nart.
Konstrukcja krawędzi bocznych RST przyczynia się do optymalnego przenoszenia sił i energii z narciarza na krawędzie nart i zapewnia maksymalne trzymanie krawędzi od czubka do ogona.