Dzięki szerokości 92 mm w środkowej części narty (88 mm w krótszych długościach), ten zestaw All-Mountain świetnie prowadzi się w puchu i wyróżnia się w snowparku. Rocker na dziobach i piętkach pozwala na płynne lądowania i zwinne skręty, gdziekolwiek zabiorą Cię góry.
| Dla kogo: | Juniorskie |
| Typ nart: | Freeride |
| Typ narciarzy: | Rekreacyjny, Sportowe |
| Typ trasy narciarskiej: | Przygotowane i puch |
| Kolor: | Biały, Wielobarwny |
| Rodzaj rdzenia: | Drewniany rdzeń |
| Szerokość nart pod wiązaniem: | 85 - 100 mm |
| Promień: | Juniorski/dziecięcy (do 10m) |
| Łącznie z wiązaniem: | Tak |
| Wiązanie do - kg: | 60 kg |
Doskonały transfer energii do krawędzi, zapewnia maksymalną kontrolę nad nartami. ABS na całej długości ścianki bocznej o laminatowej strukturze • Niezwykle gładki kontakt "ski-tosnow"
• Świetne możliwości adaptacyjne
Drewniany rdzeń zapewnia stabilność, żywotność, wybacza błędy i jednocześnie zapewnia dobry kontakt nart ze śniegiem.