Trenerzy narciarstwa alpejskiego działających w klubie Harranti Harrachov, współpracują ze sklepem internetowym Topnarty.pl
W razie pytań chętnie doradzą.
Więcej o Klubie Harranti Harrachov TUTAJ.
Czy wolisz ostro cięte łuki, zawsze w swoim tempie, najlepiej na krawędzi? Patrząc wstecz, czy twój tor „maluje” małe i średnie promienie? Krótko mówiąc, najwięcej frajdy będziesz mieć na przygotowanych stokach, bo to właśnie tam będziesz mógł odpocząć. Szybkie i zabawne. To są twoje narty!
Racetiger SC z tytanalowym pasem, w tym roku z nieco szerszym karbonowym dziobem, imponuje niezwykłą łatwością skręcania, ale nadal można na nim jeździć płynnie i w równowadze. Oczywiście Racetiger SC wymaga pewnego doświadczenia, ale jest to slalom o szerokim zastosowaniu i zaskakująco łatwy w prowadzeniu dla sportowych narciarzy. Zapewnia dużą kontrolę na granicy, ale równie dobrze możesz hamować, jeśli chcesz zwolnić.
| Dla kogo: | Męskie/Unisex |
| Typ nart: | Narty slalomowe |
| Typ narciarzy: | Race, Sportowe |
| Typ trasy narciarskiej: | Przygotowane |
| Kolor: | Biały, Czarny |
| Rodzaj rdzenia: | Drewniany rdzeń |
| Szerokość nart pod wiązaniem: | 64 - 75 mm |
| Promień: | Krótki (10-14m) |
| Łącznie z wiązaniem: | Tak |
| Wiązanie do - kg: | 100 kg, 110 kg, 120 kg |
Technologia 3D.GLASS to innowacja w celu poprawienia wydajności i stabilności w czasie jazdy na nartach w krytycznych warunkach śniegowych. W porównaniu z klasyczną konstrukcją glass, trójwymiarowy i wielokrotnie składana szklana warstwa w obszarze wiązania zwiększa przyleganie krawędzi i dynamizuje odbicie w łuku.
Wzmocnione boki nart specjalnie przygotowanym materiałem (ABS), który nie tylko wzmacnia krawędzie, ale również tłumi drgania. Dzięki tej konstrukcji narty są bardziej stabilne i bezpieczniejsze przy większych prędkościach, zarówno w głębokim śniegu, jak i na twardym podłożu.
Używany, wysokojakościowy drewniany rdzeń składa się z kilku rodzajów drewna tak, że poszczególne części narty dokładnie spełniają swoją rolę. Twardsze drewno stosuje się dokładnie w obszarze pod wiązaniem, bardziej miękkie i elastyczne w obszarze pięty oraz czubka nart, co gwarantuje optymalne ugięcie.
Podstawa P-Tex 2000 - wysokiej jakości spiekana podstawa. Wykorzystuje polietylenowe kulki wciśnięte w jeden duży i solidny blok, z którego następnie odcina się cienkie paski. Powoduje to bardzo twarde podłoże, które jest stosunkowo porowate i łatwo przyjmuje wosk, zwłaszcza po wielu zastosowaniach. Zapewnia to łatwiejszą regulację między twardością śniegu a twardością wosku.
Włókna węglowe zastosowane w procesie Tailored Fibre Placement (w skrócie TFP) pozwalają na optymalną kontrolę zachowania łuku. Grubość i orientacja włókien określa wymaganą wytrzymałość i wzrost energii dokładnie tam, gdzie jest to potrzebne.
Lekko podniesiony dziób narty ułatwia inicjowanie skrętu przy małych prędkościach, co szczególnie pomaga w nauce jazdy początkującym. Tradycyjny profil narty w strefie wiązania, pozwala na dynamiczną jazdę przy pewnym trzymaniu krawędzi. Dla początkujących i dobrze jeżdżących narciarzy, korzystających z przygotowanych tras.
Wzmocnienie tytanową płytą - niezawodnie pochłania silne uderzenia, zapewnia stabilność, a jednocześnie zmniejsza wagę nart.