Posiadają specjalnie zaprojektowany juniorski profil camber i rocker. Pozwala to juniorom wykorzystać zmieniający się teren na swoją korzyść i łatwo skręcać, sterować i zatrzymywać się, zapewniając łatwą i intuicyjną zabawę.
| Dla kogo: | Dziecięce |
| Typ nart: | All Mountain/All Round |
| Typ narciarzy: | Początkujący, Rekreacyjny |
| Typ trasy narciarskiej: | Przygotowane |
| Kolor: | Niebieski |
| Rodzaj rdzenia: | Drewniany rdzeń |
| Szerokość nart pod wiązaniem: | 64 - 75 mm |
| Promień: | Juniorski/dziecięcy (do 10m) |
| Łącznie z wiązaniem: | Tak |
| Wiązanie do - kg: | 45 kg |
Doskonała odporność, zwrotność, komfort i prostota.
HD CORE to rdzeń o dużej gęstości. HD CORE to nowy rewolucyjny, lżejszy i bardziej stabilny niż tradycyjny rdzeń z topoli. Łączy w sobie wysokie tłumienie drgań, stabilność, żwawość, dynamiczne właściwości jezdne z energią na różne warunki śniegowe i zmieniający się teren.