| Dla kogo: | Dziecięce, Juniorskie |
| Typ nart: | All Mountain/All Round, Freestyle |
| Typ narciarzy: | Sportowe |
| Typ trasy narciarskiej: | Przygotowane |
| Kolor: | Pomarańczowa |
| Rodzaj rdzenia: | Rdzeń kompozytowy |
| Szerokość nart pod wiązaniem: | 75 - 85 mm |
| Promień: | Krótki (10-14m), Średni (14-17 m) |
| Łącznie z wiązaniem: | Tak |
| Wiązanie do - kg: | 45 kg, 70 kg |
Materiał rdzenia jest mniej gęsty. Zredukowana waga umożliwia łatwe sterowanie narty i jazdę z mniejszym nakładem energii.
Wytłaczana podstawa jest bardzo trwała, ale nie ma tak dobrych właściwości jak woskowane, spiekane ślizgi.
Specjalna sieć włókien szklanych o harmonijnych właściwościachzginania. Narty są wyjątkowe z bardzo dobrymi cechami jezdy w zakrętach.
Optymalna trwałość dzięki podniesionym końcówkom od 2 do 5 mm, co zapewnia doskonałą kontrolę i płynne, harmoniczne wdrożenie łuku dla jazdy oszczędzającą energię.