Robert Szczepaniak
Rocznik 1997
-Srebrny Medalista Mistrzostw Polski w Biathlonie Letnim 2015 Bieg Indywidualny i Sztafetowy
- 6 Miejsce Klasyfikacji Generalnej Pucharu Polski 2014/2015
- Srebrny Medalista Mistrzostw Polski w Biathlonie Letnim 2014 Bieg Sztafetowy
- 4 Miejsce Mistrzostw Polski Seniorów 2015/2016 Bieg Sztafetowy
- Były zawodnik kadry B .
Biegówki z serii Redster Classic mają jeden wspólny cel, biegać jeszcze szybciej niż wcześniej.
Model Redster C7 Skintec jest tańszym wariantem niż C9 Skintec, a jednocześnie zachowuje podobne właściwości.
Idź z nimi na trening czy amatorskie wyścigi. Przede wszystkim docenisz radość z poruszania się bez obawy o źle nasmarowane biegówki.
Wariant PSP z zamontowaną płytą Prolink Shift, dostępny z nowym wiązaniem Atomic Prolink Shift Pro Classic.
Dla kogo: | Męskie/Unisex |
Typ biegówek: | Styl klasyczny |
Typ biegaczy: | Sportowe, Zawodnik |
Typ trasy: | Zawsze na trasie |
Kolor: | Czarny, Czerwony |
Strefa chodzenia: | Skin |
Stalowa krawędź: | Nie |
Płyta: | Z wiązaniem NNN/Prolink/Turnamic |
Łącznie z wiązaniem: | Tak |
W seriach Redster Worldcup wykorzystano technologię SDS, zapewniającą nartom dłuższy ślizg i świetne przenoszenie siły.
Strefa odbicia znajduje się wysoko ponad śniegiem w fazie ślizgu. Odbicie zachowuje swoją siłę.
Wysoce wydajna technologia bezwoskowa z Mohair skin w strefie odbicia.
Możesz łatwo zmienić pasy w kilka sekund bez specjalnych narzędzi. Możesz wybierać spośród kilku rodzajów skinów w zależności od terenu, warunków i Twojego doświadczenia.
Zastosowanie: bardzo lekkie narty zawodnicze.
Lekki rdzeń Ultra High Densolite wykonany przy użyciu technologii Speedcel łączy w sobie perfekcyjne odbicie i wydajność przy bardzo niskiej wadze.