Trenerzy narciarstwa alpejskiego działających w klubie Harranti Harrachov, współpracują ze sklepem internetowym Topnarty.pl
W razie pytań chętnie doradzą.
Więcej o Klubie Harranti Harrachov TUTAJ.
Atomic Redster J2 130-150 zawiera Atomic Race Rocker o szerokości 68 mm. Sprawia, że ??przechodzenie z jednej krawędzi na drugą jest superszybkie i zapewnia niesamowitą wydajność w każdym terenie. Innowacyjna technologia Bend-X firmy Atomic - specjalna strefa flexu w obszarze wiązania, która pozwala nawet najlżejszym dzieciom na zginanie nart i uzyskanie mocnego kontaktu ze śniegiem w celu uzyskania lepszych skrętów. Idealna narta, która sprawi, że początkujący narciarz zacznie carvingować.
| Dla kogo: | Juniorskie |
| Typ nart: | Narty slalomowe |
| Typ narciarzy: | Race |
| Typ trasy narciarskiej: | Przygotowane |
| Kolor: | Czerwony |
| Rodzaj rdzenia: | Drewniany rdzeń |
| Szerokość nart pod wiązaniem: | 64 - 75 mm |
| Promień: | Krótki (10-14m) |
| Łącznie z wiązaniem: | Nie, Tak |
| Wiązanie do - kg: | 50 kg, 60 kg |
Ta narta ma podstawowy kąt krawędzi 1,3°, co ułatwia skręcanie, trzymanie krawędzi i śledzenie łuku.
Specjalna strefa pod wiązaniem, która umożliwia zgięcie nart przy mniejszym nacisku dzieci, dla lepszego kontaktu ze śniegiem. Wejście w skręt jest wówczas znacznie łatwiejsze.
Dla lekkich i stabilnych touringowych nart. Ten to rdzeń Densolite ma bardzo przyjazny pomiar wydajność/waga i jest dobry dla Touringowych modeli.
Sidewall na całej wysokości narty, od podstawy do górnej warstwy. Lepsza kontrola transferu energii i stabilność krawędzi. Zaokrąglony kształt Dura Cap zapewnia doskonałe właściwości jezdne.

Zewnętrzna warstwa narty jest lekka i bardzo wytrzymała.