Trenerzy narciarstwa alpejskiego działających w klubie Harranti Harrachov, współpracują ze sklepem internetowym Topnarty.pl
W razie pytań chętnie doradzą.
Więcej o Klubie Harranti Harrachov TUTAJ.
Atomic Redster S8 Revoshock C wykorzystuje sprawdzoną w Pucharze Świata technologię Revoshock, która pochłania wstrząsy narty i tworzy stabilną, pozbawioną drgań jazdę, pozwalając narciarzom na atakowanie skrętów z absolutną pewnością siebie. Warstwa tytanowa TI Powered i rdzeń Power Woodcore dodatkowo zwiększają absorpcję wstrząsów i elastyczność skrętną. Konstrukcja ściany bocznej Dura Cap zapewnia trzymanie krawędzi od momentu rozpoczęcia skrętu do wyjścia z niego, dzięki czemu narciarze mogą pokonywać zakręty i trasy slalomowe przez całą zimę.
| Dla kogo: | Damskie, Męskie/Unisex |
| Typ nart: | Narty slalomowe |
| Typ narciarzy: | Race |
| Typ trasy narciarskiej: | Przygotowane |
| Kolor: | Czerwony, Różowy |
| Rodzaj rdzenia: | Drewniany rdzeń |
| Szerokość nart pod wiązaniem: | 64 - 75 mm |
| Promień: | Krótki (10-14m) |
| Łącznie z wiązaniem: | Tak |
| Wiązanie do - kg: | 120 kg |
Podstawowy kąt krawędzi 0,8° zapewnia łatwe pokonywanie zakrętów, doskonałe trzymanie krawędzi i agresywną jazdę.
Sidewall na całej wysokości nart, od podstawy do górnej warstwy. Lepsza kontrola transferu energii i stabilność krawędzi. Zaokrąglony kształt Dura Cap Sidewall zapewnia doskonałe właściwości jezdne.


Zewnętrzna warstwa narty jest lekka i bardzo wytrzymała.
Titanal jest ułożony na całej szerokości narty, od ściany bocznej do ściany bocznej, zapewniając dodatkową stabilność, doskonałą sztywność skrętną i świetne trzymanie krawędzi.
Podstawa, która jest szybka w każdym śniegu, bardzo trwała i łatwa w utrzymaniu.
Technologia Atomic Revoshock C to zaawansowany system tłumienia drgań i zwiększania stabilności nart. Działa poprzez specjalne wkładki z elastomeru z wbudowanymi stalowymi modułami, które pochłaniają wstrząsy i drgania podczas jazdy, zapewniając płynniejszy i bardziej stabilny przejazd zakrętów.