Trenerzy narciarstwa alpejskiego działających w klubie Harranti Harrachov, współpracują ze sklepem internetowym Topnarty.pl
W razie pytań chętnie doradzą.
Więcej o Klubie Harranti Harrachov TUTAJ.
Te narty zostały zaprojektowane z myślą o maksymalnych osiągach w slalomie – szybka reakcja, precyzyjne prowadzenie i doskonała stabilność na twardym lub lodowatym śniegu. Idealny wybór dla ambitnych zawodników szukających sprzętu na najwyższym poziomie.
| Dla kogo: | Damskie, Juniorskie |
| Typ nart: | Narty slalomowe |
| Typ narciarzy: | Profi Race, Race |
| Typ trasy narciarskiej: | Przygotowane |
| Kolor: | Czerwony |
| Rodzaj rdzenia: | Drewniany rdzeń |
| Zatwierdzone przez FIS: | Junior (U21, U18, U16, U14), Kobiety |
| Szerokość nart pod wiązaniem: | 64 - 75 mm |
| Promień: | Krótki (10-14m) |
| Łącznie z wiązaniem: | Nie, Tak |
| Wiązanie do - kg: | 120 kg |



Zewnętrzna warstwa narty jest lekka i bardzo wytrzymała.
W pełni drewniany rdzeń Ultra Power Woodcore wykonany z połączenia twardego i lekkiego drewna ma doskonałe właściwości.
Podwójne tytanowe wzmocnienie Ultra Titanium Powered - jedna warstwa poniżej i jedna powyżej rdzenia - doskonałe tłumienie i bardzo wysoka wytrzymałość na skręcanie.
Podstawa, która jest szybka w każdym śniegu, bardzo trwała i łatwa w utrzymaniu.