Modele z serii Atomic Redster X to potężne narty zjazdowe z wyjątkowo wszechstronnym taliowaniem Multi Radius Sidecut, które idealnie nadaje się do krótkich i długich skrętów. Jest to podstawowy model X firmy Atomic, ale jest wyposażony w najwyższej jakości specyfikacje, takie jak Dura Cap Sidewall i Power Woodcore, zapewniające doskonały transfer mocy i doskonałe trzymanie krawędzi.
| Dla kogo: | Damskie |
| Typ nart: | All Mountain/All Round |
| Typ narciarzy: | Sportowe |
| Typ trasy narciarskiej: | Przygotowane i puch |
| Kolor: | Niebieski, Zielony |
| Rodzaj rdzenia: | Drewniany rdzeń, Rdzeń kompozytowy |
| Szerokość nart pod wiązaniem: | 64 - 75 mm |
| Promień: | Krótki (10-14m), Średni (14-17 m) |
| Łącznie z wiązaniem: | Tak |
| Wiązanie do - kg: | 100 kg |
Dla lekkich i stabilnych touringowych nart. Ten to rdzeń Densolite ma bardzo przyjazny pomiar wydajność/waga i jest dobry dla Touringowych modeli.
Sidewall na całej wysokości nart, od podstawy do górnej warstwy. Lepsza kontrola transferu energii i stabilność krawędzi. Zaokrąglony kształt Dura Cap Sidewall zapewnia doskonałe właściwości jezdne.
To nejlepší ze slalomky a obřačky v jednom. Vykrojení pro hravé a obratné oblouky a plynulé dlouhé oblouky na té samé lyži. To co najlepsze ze slalomówek i gigantówek w jednym. Taliowanie do figlarnych, zwrotnych łuków i płynych, długich łuków w tej samej narcie.


Zewnętrzna warstwa narty jest lekka i bardzo wytrzymała.
Wiązania Atomic M 10 GW — łatwe w użyciu, oferują spójne wrażenia zarówno po stoku, jak poza nim, zapewniając wszystkim pewną jazdę. Są mocne, wytrzymałe i łatwo wpinają buty GripWalk. Doskonałe, uniwersalne wiązania, dzięki którym każdy narciarz będzie cieszyć się całym dniem w górach.