Trenerzy narciarstwa alpejskiego działających w klubie Harranti Harrachov, współpracują ze sklepem internetowym Topnarty.pl
W razie pytań chętnie doradzą.
Więcej o Klubie Harranti Harrachov TUTAJ.
| Dla kogo: | Męskie/Unisex |
| Typ nart: | Narty slalomowe |
| Typ narciarzy: | Race, Sportowe |
| Typ trasy narciarskiej: | Przygotowane |
| Kolor: | Czarny, Niebieski |
| Rodzaj rdzenia: | Drewniany rdzeń |
| Szerokość nart pod wiązaniem: | 64 - 75 mm |
| Promień: | Krótki (10-14m), Średni (14-17 m) |
| Łącznie z wiązaniem: | Tak |
| Wiązanie do - kg: | 120 kg |
Podstawowy kąt krawędzi 0,8° zapewnia łatwe pokonywanie zakrętów, doskonałe trzymanie krawędzi i agresywną jazdę.
Sidewall na całej wysokości nart, od podstawy do górnej warstwy. Lepsza kontrola transferu energii i stabilność krawędzi. Zaokrąglony kształt Dura Cap Sidewall zapewnia doskonałe właściwości jezdne.
To nejlepší ze slalomky a obřačky v jednom. Vykrojení pro hravé a obratné oblouky a plynulé dlouhé oblouky na té samé lyži. To co najlepsze ze slalomówek i gigantówek w jednym. Taliowanie do figlarnych, zwrotnych łuków i płynych, długich łuków w tej samej narcie.

Technologia Atomic Revoshock C to zaawansowany system tłumienia drgań i zwiększania stabilności nart. Działa poprzez specjalne wkładki z elastomeru z wbudowanymi stalowymi modułami, które pochłaniają wstrząsy i drgania podczas jazdy, zapewniając płynniejszy i bardziej stabilny przejazd zakrętów.

Zewnętrzna warstwa narty jest lekka i bardzo wytrzymała.
Titanal jest ułożony na całej szerokości narty, od ściany bocznej do ściany bocznej, zapewniając dodatkową stabilność, doskonałą sztywność skrętną i świetne trzymanie krawędzi.
Podstawa, która jest szybka w każdym śniegu, bardzo trwała i łatwa w utrzymaniu.