| Dla kogo: | Damskie |
| Typ nart: | All Mountain/All Round |
| Typ narciarzy: | Sportowe |
| Typ trasy narciarskiej: | Przygotowane, Przygotowane i puch |
| Kolor: | Biały, Czarny |
| Rodzaj rdzenia: | Drewniany rdzeń |
| Szerokość nart pod wiązaniem: | 75 - 85 mm |
| Promień: | Średni (14-17 m) |
| Łącznie z wiązaniem: | Tak |
| Wiązanie do - kg: | 100 kg |
Dobrze trzyma się na krawędzi i na najtwardszych powierzchniach.
Najlżejsze drewno Armady zastosowane w tym rdzeniu nie obniża wydajności nart przy zjeździe, ale jest bardzo przyjemne podczas wspinaczki pod górę.
Najszybszy ślizg nart Armada.