Trenerzy narciarstwa alpejskiego działających w klubie Harranti Harrachov, współpracują ze sklepem internetowym Topnarty.pl
W razie pytań chętnie doradzą.
Więcej o Klubie Harranti Harrachov TUTAJ.
Narty wyścigowe do slalomu giganta, idealne do przygotowania, do wejścia, do świata FIS.
Narty RX12 GS Factory FIS są idealne do przygotowania, do podstawowego poziomu FIS i zachwycą sportowych juniorów swoją maksymalną precyzją, niewyobrażalną stabilnością i maksymalnym przyspieszeniem.
Wyścigowa maszyna #FastAsEver, z oryginalną konstrukcją i materiałami Pucharu Świata, czeka na nową generację łowców medali!
| Dla kogo: | Męskie/Unisex |
| Typ nart: | Narty gigantowe |
| Typ narciarzy: | Profi Race, Race |
| Typ trasy narciarskiej: | Przygotowane |
| Kolor: | Czarny, Zielony |
| Rodzaj rdzenia: | Drewniany rdzeń |
| Szerokość nart pod wiązaniem: | 64 - 75 mm |
| Promień: | Długi (ponad 17m) |
| Łącznie z wiązaniem: | Tak |
| Wiązanie do - kg: | 120 kg, 160 kg, 180 kg |