Trenerzy narciarstwa alpejskiego działających w klubie Harranti Harrachov, współpracują ze sklepem internetowym Topnarty.pl
W razie pytań chętnie doradzą.
Więcej o Klubie Harranti Harrachov TUTAJ.
RX12 GS Factory FIS to idealne gigantówki do przygotowania, do podstawowego poziomu FIS. Przekonują Was maksymalną precyzją, niewyobrażalną stabilnością i maksymalnym przyspieszeniem.
Wyścigowy sprzęt #FastAsEver - dla nowej generacji łowców medali z oryginalną konstrukcją i materiałem z Pucharu Świata!
| Dla kogo: | Juniorskie |
| Typ nart: | Narty gigantowe |
| Typ narciarzy: | Profi Race, Race |
| Typ trasy narciarskiej: | Przygotowane |
| Kolor: | Biały, Czarny, Zielony |
| Rodzaj rdzenia: | Drewniany rdzeń |
| Zatwierdzone przez FIS: | Junior (U21, U18, U16, U14) |
| Szerokość nart pod wiązaniem: | 64 - 75 mm |
| Promień: | Długi (ponad 17m) |
| Łącznie z wiązaniem: | Nie, Tak |
| Wiązanie do - kg: | 120 kg, 160 kg, 180 kg |