Trenerzy narciarstwa alpejskiego działających w klubie Harranti Harrachov, współpracują ze sklepem internetowym Topnarty.pl
W razie pytań chętnie doradzą.
Więcej o Klubie Harranti Harrachov TUTAJ.
Uniwersalne, bardzo wydajne narty na każde warunki, na stoku. Łączą w sobie progresywną technologię i innowacyjny design.
| Dla kogo: | Męskie/Unisex |
| Typ nart: | All Mountain/All Round |
| Typ narciarzy: | Race, Sportowe |
| Typ trasy narciarskiej: | Przygotowane |
| Kolor: | Szary |
| Rodzaj rdzenia: | Drewniany rdzeń |
| Szerokość nart pod wiązaniem: | 75 - 85 mm |
| Promień: | Krótki (10-14m), Średni (14-17 m) |
| Łącznie z wiązaniem: | Tak |
| Wiązanie do - kg: | 120 kg |