Rossignol zawsze dostosowuje się do pragnień narciarzy i nowych trendów, tworząc Sender Free 100, aby zmaksymalizować przyjemność i wydajność. Doświadcz niezrównanej wolności wyboru, przekraczaj granice i żyj każdą chwilą bez ograniczeń.
| Dla kogo: | Męskie/Unisex |
| Typ nart: | Freeride |
| Typ narciarzy: | Sportowe |
| Typ trasy narciarskiej: | Puch |
| Kolor: | Brąz, Czarny |
| Rodzaj rdzenia: | Drewniany rdzeń |
| Szerokość nart pod wiązaniem: | 100 - 135mm |
| Promień: | Długi (ponad 17m) |
| Łącznie z wiązaniem: | Nie, Tak |
| Wiązanie do - kg: | 200 kg |
Ekskluzywna technologia z warsztatu Rossignol, która była przeznaczona głównie dla freeride i odległych stoków pokrytych głębokim śniegem! Czubek jest wypełniony powietrzem dla jak najniższej masy i skonstruowany tak, aby utrzymał optymalną sztywność skrętną. Masa narty jest rozłożona, czubek jest lżejszy dla wygody, bezpieczeństwa i wszechstronności. Fakt, że środek ciężkości jest posunięty bliżej do środka narty, skupia siłę pod nogami narciarza. REVOLUCJA ROCKERA ZOSTAŁA OSIĄGNIĘTA!
Technologia V-A-S tłumi drgania nart, zapewniając niezwykle płynny kontakt ze śniegiem, co pozwala na pewną i płynną jazdę w każdych warunkach śniegowych.