Freeridowe narty do ośrodka narciarskiego i poza nim.
Profil Double Rocker i Airtip wyznaczają poprzeczkę dla przyjemnej i responsywnej jazdy na nartach, a rdzeń z drewna topolowego PEFC zapewnia lekkość i przyjazność dla środowiska. Tytanowe wzmocnienia i pochłanianie drgań Damp Tech zapewniają przewidywalne i kontrolowane czucie w każdych warunkach śniegowych.
| Dla kogo: | Męskie/Unisex |
| Typ nart: | Freeride |
| Typ narciarzy: | Sportowe |
| Typ trasy narciarskiej: | Przygotowane i puch |
| Kolor: | Czarny, Niebieski, Pomarańczowa |
| Rodzaj rdzenia: | Drewniany rdzeń |
| Szerokość nart pod wiązaniem: | 100 - 135mm |
| Promień: | Długi (ponad 17m) |
| Łącznie z wiązaniem: | Nie, Tak |
| Wiązanie do - kg: | 150 kg |
Ekskluzywna technologia z warsztatu Rossignol, która była przeznaczona głównie dla freeride i odległych stoków pokrytych głębokim śniegem! Czubek jest wypełniony powietrzem dla jak najniższej masy i skonstruowany tak, aby utrzymał optymalną sztywność skrętną. Masa narty jest rozłożona, czubek jest lżejszy dla wygody, bezpieczeństwa i wszechstronności. Fakt, że środek ciężkości jest posunięty bliżej do środka narty, skupia siłę pod nogami narciarza. REVOLUCJA ROCKERA ZOSTAŁA OSIĄGNIĘTA!
Wkładka DAMP TECH na czubku narty redukuje wibracje narty na nierównym terenie.