Ich płynne wyczucie freeride'u jest uzupełnione średnim promieniem wygięcia, który jest równie skuteczny w przemierzaniu niskich drzew i rzeźbieniu w dół popołudniowego stoku. Inspirowany wyścigami drewniany rdzeń z naszą technologią Air Tip nadaje im responsywny nartom charakter, który pozwala na jazdę w dowolnym miejscu, a w razie potrzeby z łatwością może napędzać, rzeźbić i pływać. Wejdź na te narty, odkrywaj i pewnie jeździj w miękkim śniegu i mieszanych warunkach.
| Dla kogo: | Męskie/Unisex |
| Typ nart: | Freeride |
| Typ narciarzy: | Sportowe |
| Typ trasy narciarskiej: | Puch |
| Kolor: | Czarny, Żółty |
| Rodzaj rdzenia: | Drewniany rdzeń |
| Szerokość nart pod wiązaniem: | 100 - 135mm |
| Promień: | Długi (ponad 17m), Średni (14-17 m) |
| Łącznie z wiązaniem: | Nie, Tak |
| Wiązanie do - kg: | 130 kg |
Ekskluzywna technologia z warsztatu Rossignol, która była przeznaczona głównie dla freeride i odległych stoków pokrytych głębokim śniegem! Czubek jest wypełniony powietrzem dla jak najniższej masy i skonstruowany tak, aby utrzymał optymalną sztywność skrętną. Masa narty jest rozłożona, czubek jest lżejszy dla wygody, bezpieczeństwa i wszechstronności. Fakt, że środek ciężkości jest posunięty bliżej do środka narty, skupia siłę pod nogami narciarza. REVOLUCJA ROCKERA ZOSTAŁA OSIĄGNIĘTA!
Centralna solidna konstrukcja, która jest zintegrowana na całej długości narty, eliminuje pewne niedociągnięcia w elastyczności nart, aby zapewnić doskonałą stabilność i dynamiczne prowadzenie łuku. Konstrukcja LCT dodaje siły i energii we wszystkich okolicznościach i warunkach. WYTRZYMAŁOŚĆ, STABILNOŚĆ, DOSKONAŁE PROWADZENIE W TORZE
Nowoczesna warstwowa konstrukcja z drewnianym rdzeniem, pionowymi ścianami bocznymi, szklanym włóknem i wzmocnieniem z tytanu albo węgla. Drewniany rdzeń lepiej czuje śnieg i oddaje charakter nart, co odzwierciedla ich zachowanie. Ściana boczna tworzy bezpośredni nacisk na krawędzie, a rdzeń otoczony jest warstwami, zapewniającymi doskonałą elastyczność i stabilność. Przyczepność, wydajność, kontrola.
Tytanowe wzmocnienie Titanal Beam dodaje odpowiednią ilość energii pod nogą i zwiększa przyczepność na całej długości nart.