Dzięki konstrukcji sandwiczowej RECTANGULAR SIDEWALL zapewniają dobrą przyczepność, precyzję i moc, a ich kształt - PROGRESSIVE SIDECUT - ułatwia wykonywanie skrętów zarówno w terenie freeride'owym, jak i przygotowanym. Rdzeń z żywego drewna topolowego wzmocniony włóknem szklanym zapewnia zwinność i zręczność, cieniowaniemco ich podwójny profil rocker zapewnia zabawną jazdę ze swobodą zacierającą granice między frontside i freeride.
| Dla kogo: | Juniorskie |
| Typ nart: | Freeride |
| Typ narciarzy: | Sportowe |
| Typ trasy narciarskiej: | Przygotowane i puch, Puch |
| Kolor: | Czarny, Żółty |
| Rodzaj rdzenia: | Drewniany rdzeń |
| Szerokość nart pod wiązaniem: | 85 - 100 mm |
| Promień: | Długi (ponad 17m), Krótki (10-14m), Średni (14-17 m) |
| Łącznie z wiązaniem: | Tak |
| Wiązanie do - kg: | 100 kg |
Odkryjcie nasze nowe gorne warstwy 3D na niektórych nartach rental. Większa grubość, większa odporność, zarysowania są mniej widoczne.