Trenerzy narciarstwa alpejskiego działających w klubie Harranti Harrachov, współpracują ze sklepem internetowym Topnarty.pl
W razie pytań chętnie doradzą.
Więcej o Klubie Harranti Harrachov TUTAJ.
Narty Shine SC Carbon są wyposażone w lekki rocker na dziobach, karbonowy zestaw z tytanowym paskiem i lekko rozszerzony dziób.na uwagę zasługuje również nowa warstwa wierzchnia wykonana z tworzywa sztucznego pochodzącego z recyklingu, która pozwala zmniejszyć ślad węglowy narty bez uszczerbku dla wydajności.
Shine SC Carbon są po prostu przeznaczone do szybkich, ostrych skrętów na stoku. W połączeniu z Full Sidewall, wielowarstwowym drewnianym rdzeniem i tytanową talią, zapewniają komfort i kontrolę, których potrzebujesz. Tip Rocker promuje zwinność, szczególnie podczas inicjowania skrętów. Zaawansowany poziom jazdy na nartach nie zaszkodzi, ale każdy ambitny narciarz carvingowy narciarz będzie pod wrażeniem żywiołowości i zwinności, z jaką karbonowa wersja Shine jeździ od krawędzi do krawędzi.
| Dla kogo: | Damskie |
| Typ nart: | Narty slalomowe |
| Typ narciarzy: | Race, Sportowe |
| Typ trasy narciarskiej: | Przygotowane |
| Kolor: | Czarny, Szary |
| Rodzaj rdzenia: | Drewniany rdzeń |
| Szerokość nart pod wiązaniem: | 64 - 75 mm |
| Promień: | Krótki (10-14m) |
| Łącznie z wiązaniem: | Tak |
| Wiązanie do - kg: | 110 kg |
Używany, wysokojakościowy drewniany rdzeń składa się z kilku rodzajów drewna tak, że poszczególne części narty dokładnie spełniają swoją rolę. Twardsze drewno stosuje się dokładnie w obszarze pod wiązaniem, bardziej miękkie i elastyczne w obszarze pięty oraz czubka nart, co gwarantuje optymalne ugięcie.
Podstawa P-Tex 2000 - wysokiej jakości spiekana podstawa. Wykorzystuje polietylenowe kulki wciśnięte w jeden duży i solidny blok, z którego następnie odcina się cienkie paski. Powoduje to bardzo twarde podłoże, które jest stosunkowo porowate i łatwo przyjmuje wosk, zwłaszcza po wielu zastosowaniach. Zapewnia to łatwiejszą regulację między twardością śniegu a twardością wosku.
Włókna węglowe zastosowane w procesie Tailored Fibre Placement (w skrócie TFP) pozwalają na optymalną kontrolę zachowania łuku. Grubość i orientacja włókien określa wymaganą wytrzymałość i wzrost energii dokładnie tam, gdzie jest to potrzebne.
Lekko podniesiony dziób narty ułatwia inicjowanie skrętu przy małych prędkościach, co szczególnie pomaga w nauce jazdy początkującym. Tradycyjny profil narty w strefie wiązania, pozwala na dynamiczną jazdę przy pewnym trzymaniu krawędzi. Dla początkujących i dobrze jeżdżących narciarzy, korzystających z przygotowanych tras.
Wzmocnienie tytanową płytą - niezawodnie pochłania silne uderzenia, zapewnia stabilność, a jednocześnie zmniejsza wagę nart.
Technologia 3D.GLASS to innowacja w celu poprawienia wydajności i stabilności w czasie jazdy na nartach w krytycznych warunkach śniegowych. W porównaniu z klasyczną konstrukcją glass, trójwymiarowy i wielokrotnie składana szklana warstwa w obszarze wiązania zwiększa przyleganie krawędzi i dynamizuje odbicie w łuku.
Drewniany rdzeń w środkowej części narty skutecznie tłumi drgania, poprawia kontrolę i ułatwia zapoczątkowanie skrętu w każdych warunkach terenowo-śniegowych.