Trenerzy narciarstwa alpejskiego działających w klubie Harranti Harrachov, współpracują ze sklepem internetowym Topnarty.pl
W razie pytań chętnie doradzą.
Więcej o Klubie Harranti Harrachov TUTAJ.
Shine SC są wyposażone w lekki rocker w dziobach i cienką warstwę tytanu. Dzięki temu narty są imponująco zwrotne, a jednocześnie bardzo sportowe i zwinne. Pełna ściana boczna - Full Sidewall zapewnia dokładne i stałe przenoszenie mocy bez wymagania od narciarek zbyt dużej siły. Mieszanka materiałów w konstrukcji zapewnia świetną jazdę na wszystkich stokach.
| Dla kogo: | Damskie |
| Typ nart: | Narty slalomowe |
| Typ narciarzy: | Rekreacyjny, Sportowe |
| Typ trasy narciarskiej: | Przygotowane |
| Kolor: | Szary |
| Rodzaj rdzenia: | Drewniany rdzeń |
| Szerokość nart pod wiązaniem: | 64 - 75 mm |
| Promień: | Krótki (10-14m) |
| Łącznie z wiązaniem: | Tak |
| Wiązanie do - kg: | 110 kg |
Podstawa P-Tex 2000 - wysokiej jakości spiekana podstawa. Wykorzystuje polietylenowe kulki wciśnięte w jeden duży i solidny blok, z którego następnie odcina się cienkie paski. Powoduje to bardzo twarde podłoże, które jest stosunkowo porowate i łatwo przyjmuje wosk, zwłaszcza po wielu zastosowaniach. Zapewnia to łatwiejszą regulację między twardością śniegu a twardością wosku.
Lekko podniesiony dziób narty ułatwia inicjowanie skrętu przy małych prędkościach, co szczególnie pomaga w nauce jazdy początkującym. Tradycyjny profil narty w strefie wiązania, pozwala na dynamiczną jazdę przy pewnym trzymaniu krawędzi. Dla początkujących i dobrze jeżdżących narciarzy, korzystających z przygotowanych tras.
Wzmocnienie tytanową płytą - niezawodnie pochłania silne uderzenia, zapewnia stabilność, a jednocześnie zmniejsza wagę nart.
Drewniany rdzeń w środkowej części narty skutecznie tłumi drgania, poprawia kontrolę i ułatwia zapoczątkowanie skrętu w każdych warunkach terenowo-śniegowych.