Trenerzy narciarstwa alpejskiego działających w klubie Harranti Harrachov, współpracują ze sklepem internetowym Topnarty.pl
W razie pytań chętnie doradzą.
Więcej o Klubie Harranti Harrachov TUTAJ.
Każdy może wygrać. Juniorskie slalomówki, oparte na wariantach wyścigowych nart dla dorosłych, to ułatwią. Model w komplecie z płytą Tyrolia SLR II Base i wiązaniami Tyrolia SLR 9.
Sport Line - dla rekreacyjnych narciarzy, którzy preferują fajny styl jazdy. Nie wpływa to jednak na jakość tych nart, czego dowodem jest drewniany rdzeń.
| Dla kogo: | Juniorskie |
| Typ nart: | Narty slalomowe |
| Typ narciarzy: | Sportowe |
| Typ trasy narciarskiej: | Przygotowane |
| Kolor: | Szary, Żółty |
| Rodzaj rdzenia: | Drewniany rdzeń |
| Szerokość nart pod wiązaniem: | 64 - 75 mm |
| Promień: | Krótki (10-14m) |
| Łącznie z wiązaniem: | Tak |
| Wiązanie do - kg: | 90 kg |
Nivylen base.
Górna powierzchnia nart. Pełni funkcję estetyczną i zwiększa odporność narty przed zarysowaniem.
Oznacza drewniany rdzeń, który składa się z wielu połączonych części (żeber) wybranego drzewa dla zapewnienia stabilności rdzenia. U nart biegowych z kanalikami powietrza dla odciążenia.