Odkryj rytm carvingu dzięki zabawnemu i responsywnemu prowadzeniu Dynastar Speed 350. Zaprojektowane dla średniozaawansowanych narciarzy, którzy chcą opanować carving, równoważą pewne prowadzenie z zabawną, responsywną jazdą dla wszechstronnego narciarstwa zjazdowego.
Narty są inspirowane nartami slalomowymi i łączą rocker i taliowanie, aby zapewnić żywycarvingowego ducha z krótkim promieniem, który promuje pewne skręty i przyjemną, zabawną jazdę na nartach. Rdzeń Hybrid Core 2.0 pochłania wibracje i zapewnia płynną jazdę w każdym skręcie, pozwalając na zwiększenie prędkości i pewną jazdę carvingową.
| Dla kogo: | Męskie/Unisex |
| Typ nart: | All Mountain/All Round |
| Typ narciarzy: | Sportowe |
| Typ trasy narciarskiej: | Przygotowane |
| Kolor: | Niebieski |
| Rodzaj rdzenia: | Drewniany rdzeń |
| Szerokość nart pod wiązaniem: | 64 - 75 mm |
| Promień: | Krótki (10-14m), Średni (14-17 m) |
| Łącznie z wiązaniem: | Tak |
| Wiązanie do - kg: | 110 kg |
Rdzeń hybrydowy 2.0 jest wynikiem skromnego, ale zdecydowanego podejścia do ekoprojektowania. Mówiąc dokładniej, możliwość mechanizacji warstw drewna w trzech kierunkach - wzdłużnym, poprzecznym i pionowym - zamiast dwóch pozwala nam zmniejszyć ilość klejonego włókna szklanego, co ma niekorzystny wpływ na środowisko. Prawdziwy pierwszy krok w kierunku ekologicznego projektowania przy zachowaniu tego samego poziomu wydajności!