Trenerzy narciarstwa alpejskiego działających w klubie Harranti Harrachov, współpracują ze sklepem internetowym Topnarty.pl
W razie pytań chętnie doradzą.
Więcej o Klubie Harranti Harrachov TUTAJ.
Rozmiary, konstrukcja i flex zostały zmodyfikowane i ulepszone, aby lepiej odpowiadały potrzebom przyszłych zawodników.
Elastyczność i równowaga zostały opracowane indywidualnie dla rozmiaru, aby jak najlepiej dopasować się do rosnącego juniora . Konstrukcja Sandwich zapewnia zoptymalizowaną precyzję, równowagę i moc.
| Dla kogo: | Dziecięce |
| Typ nart: | Narty gigantowe |
| Typ narciarzy: | Profi Race, Race |
| Typ trasy narciarskiej: | Przygotowane |
| Kolor: | Niebieski |
| Rodzaj rdzenia: | Drewniany rdzeń |
| Zatwierdzone przez FIS: | Przedszkolaki (U12, U10 i U8) |
| Szerokość nart pod wiązaniem: | 64 - 75 mm |
| Promień: | Krótki (10-14m) |
| Łącznie z wiązaniem: | Nie, Tak |
| Wiązanie do - kg: | 70 kg |