Zaprojektowane z myślą o intuicyjnej i płynnej jeździe narty Stormbird 76 są wyposażone w drewniany rdzeń TrueBlend Piste wzmocniony pojedynczym arkuszem metalu. Rezultatem jest zaskakująca zwinność i łatwe przechodzenie z krawędzi na krawędź.
Blizzard z przyjemnością przedstawia 76-milimetrową nartę front-side, która wspiera szeroką gamę narciarzy, którzy którzy chcą spędzić wspaniały dzień na stoku, jednocześnie odblokowując nowe poziomy jazdy na nartach. Każdy skręt jest intuicyjny.
Dla kogo są te narty?
| Dla kogo: | Męskie/Unisex |
| Typ nart: | All Mountain/All Round |
| Typ narciarzy: | Sportowe |
| Typ trasy narciarskiej: | Przygotowane |
| Kolor: | Zielony |
| Rodzaj rdzenia: | Drewniany rdzeń |
| Szerokość nart pod wiązaniem: | 75 - 85 mm |
| Promień: | Krótki (10-14m), Średni (14-17 m) |
| Łącznie z wiązaniem: | Tak |
| Wiązanie do - kg: | 110 kg |
Wartość Rockeru to podstawowy parametr który wpływa na zwrotność i kontrolę nowoczesnych nart carvingovyvh. W każdym modelu profil zmienia się o 2 mm, tak aby dopasować narty do potrzeb różnych użytkowników. Rocker 2 mm zapewnia lepszą przyczepność na nieprzygotowanych stokach i szybsze przechodzenia z krawędzi na krawędź.