CZ SK PL
Skipasy gratis
Zyskajcie darmowe skipasy przy swoim zamówieniu powyżej 350 zł Więcej
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa od 6 000 zł Więcej
Prezenty
Mamy prezenty i dla Ciebie Więcej

Cena nart zjazdowych

Czy cena nart decyduje o ich jakości?

TAK, cena nart ściśle koresponduje z ich jakościa i wydajnością. Jest to istotny parametr na podstawie którego można ocenić o jak dobre narty chodzi.

Narty dla dorosłych można podzielić ze względu na cenę* ( chodzi o cenę katalogową nie aktualną cenę sprzedaży) na 3 główne kategorie:

  1. Najtańsze narty ( ok. 800-1300 zł ): są to narty kompozytowe ( nie mają drewnianego rdzenia). Powstają tańszą metodą wtryskiwania piany PU do formy. Użyte sa tańsze metody i materiały.

  2. Średnia kategoria cenowa (ok. 1300-2400 zł) : w większości jest to kombinacja różnych dostępnych materiałów: drewniany rdzeń, piana PU, kevlar, titanal, krzem itp...

  3. Najdroższe modele ( ok. 2400< zł) : wykonane z klasycznych materiałów – drewna i tytanalu. Drewno to podstawowy materiał konstrukcyjny nart, który do tej pory jeszcze nie został niczym zastąpiony.


    * Orientujte se podle původní ceny (Běžná cena) , nikoliv podle současné prodejní ceny. Jsme přeci levné lyže. :)

Instrukcja:

W kategorii Narty zjazdowe znajduje się filtr Cena. Za pomocą lewego i prawego suwaka można ustawić minimalną i maksymalną cenę, a następnie zatwierdzić za pomocą opcji Wybierz.
tlacitko-cena-lyzi-PL


« Z powrotem