CZ SK PL
Skipasy gratis
Zyskajcie darmowe skipasy przy swoim zamówieniu powyżej 350 zł Więcej
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa od 6 000 zł Więcej
Prezenty
Mamy prezenty i dla Ciebie Więcej

Dostępność nart zjazdowych

Staramy się mieć w magazynie podręcznym jak największą ilość nart, jednak na rynku co roku pojawia się około 700 nowych modeli w różnych długościach. Dlatego dla lepszej orientacji w naszej ofercie przygotowaliśmy fitrowanie według dostępności nart.

Ten filtr podpowie Państwu kiedy wybrane przez Was narty dotrą do Państwa do domu gotowe do pierwszej jazdy.

Filtry dostępności nart:

  • Na stanie - Towar jest na stanie w naszym magazynie podręcznym w Harrachovie. Towar zostanie wysłany po sfinalizowaniu zamówienia tego samego bądź następnego dnia.

  • W magazynie u dostawcy - Towar jest na stanie w zewnętrznym magazynie dostawcy, a jego dostępność jest automatycznie aktualizowana raz na 24 godziny. Towar będzie dostarczony w ciągu 3-7 dni roboczych od momentu sfinalizowania zamówienia.

  • 5 dni - Towar jest na stanie w zewnętrznym magazynie dostawcy i będzie dostarczony w ciągu 5 dni roboczych od momentu sfinalizowania zamówienia.

  • 7 dni - Towar jest na stanie w zewnętrznym magazynie dostawcy i będzie dostarczony w ciągu 7 dni roboczych od momentu sfinalizowania zamówienia.

  • Na pytanie - Dostępne są ostatnie sztuki lub towar został wyprzedany. Po złożeniu zamówienia skontaktujemy się z Państwem i poinformujemy o dostępności.

« Z powrotem