CZ SK PL
Skipasy gratis
Zyskajcie darmowe skipasy przy swoim zamówieniu powyżej 350 zł Więcej
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa od 6 000 zł Więcej
Prezenty
Mamy prezenty i dla Ciebie Więcej

LETNIE DARMOWE PREZENTY

(podstawowe warunki promocji na darmowe prezenty do letnich zakupów znajdują się poniżej )

harrachov park snow donovaly moninec
Bilet na wyciąg
w ośrodku Harrachov
Bilet na wyciąg w
ośrodku PARK SNOW Donovaly
Bilet na wyciąg
w ośrodku Monínec

PODSTAWOWE WARUNKI DO UZYSKANIA LETNICH DARMOWYCH PREZENTÓW WAŻNE DLA WSZYSTKICH WYDAWANYCH PODARUNKÓW

  • Każdy klient, który złoży zamówienie na towar o minimalnej wartości, określonej w opisie warunków poszczególnych prezentów, ma prawo do otrzymania wszystkich przedstawionych powyżej letnich darmowych prezentów.

  • Każdy z powyższych prezentów można otrzymać tylko jeden raz. Większa liczba prezentów nie jest możliwa do uzyskania, nawet w przypadku wcześniejszego odrzucenia przez klienta któregoś z prezentów.

  • Letni darmowy prezent można uzyskać jedynie do jednego zakupu o minimalnej wartości, określonej w opisie warunków poszczególnych prezentów, w okresie od 1 czerwca do 31 sierpnia. W przypadku powtarzających się zamówień w tym okresie klient nie ma już prawa do uzyskania kolejnego, letniego darmowego prezentu.

  • Kolejnym warunkiem do uzyskania letniego darmowego prezentu jest potwierdzenie chęci jego otrzymania poprzez wpisanie w formularzu zamówienia imienia i nazwiska osoby, dla której przeznaczony będzie prezent.

  • Klient, który jest uprawniony do otrzymania letniego darmowego prezentu i wyraził chęć jego otrzymania, po opłaceniu zakupu otrzyma w formie elektronicznej na mail-a fakturę wraz z unikalnymi voucherami z systemu sklepu Topnarty.pl. Warunki do wykorzystania voucherów, czyli do wymiany ich na letnie prezenty, dostępne są w prezentacjach poszczególnych letnich prezentów – patrz powyżej.

Więcej szczegółowych informacji na temat uzyskania letnich darmowych prezentów oraz warunki ich wykorzystania znajdują się w prezentacjach poszczególnych letnich darmowych prezentów. Są one widoczne po kliknięciu w poszczególne logo.