CZ SK PL
Skipasy gratis
Zyskajcie darmowe skipasy przy swoim zamówieniu powyżej 350 zł Więcej
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa od 6 000 zł Więcej
Prezenty
Mamy prezenty i dla Ciebie Więcej

Prezentacja ośrodka PARK SNOW Donovaly

Lato

Prezentujemy wiele możliwości letnich aktywności, w tym trasy do turystyki rowerowej, które są również dostępne w tym ośrodku. Więcej szczegółów na stronie na stronie internetowej ośrodka:

Więcej informacji można uzyskać na

www.parksnow.sk/leto

Zima

Wielki park o jeszcze większej powierzchni, to właśnie PARK SNOW Donovaly! Doskonałe warunki na trasach do slalomu, zjazdowych i biegowych z usługami na najwyższym poziomie. Stoki narciarskie o łącznej długości 11 km są naśnieżane i zawsze perfekcyjnie przygotowane. Nie przegap okazji na ekscytującą, wieczorną jazdę albo z perspektywy lotu ptaka podczas paragladingu. Dla miłośników freeride i freestyle przygotowano mnóstwo rynien, skoczni i przeszkód na terenie snowparku. Chcecie poczuć adrenalinę na skateboardach, sankach albo torze bobslejowym? W Donovaly to żaden problem!

W PARK SNOW Donovaly znajdują się nowoczesne środki transportu, które zapewniają szybkość i wygodę – nie sprzadajemy biletów na miejsca stojące! Znaczną część w ośrodku zajmują 6-krzesełkowe wyciągi i 8-osobowe kabiny TELEMIX Nova Hola, 4-krzesełkowe wyciągi Buly Expres Zahradiste oraz 14 pozostałych wyciągów o łącznej przepustowości do 14 100 osób na godzinę.

Jeśli planujecie Państwo rodzinny wyjazd albo chcecie spędzić weekend w górach z dziećmi, to zachęcamy do odwiedzenia największego parku rozrywki FUN PARK na Słowacji, który będzie otwiarty już w grudniu. Jest to miejsce przeznaczone nie tylko dla dzieci, które chcą nauczyć się jazdy na nartach, ale również dla tych, którzy potrafią już jeździć i chcą po prostu dobrze się bawić. Tylko tutaj jest mnóstwo zabawy, gier i konkursów.

Nowo wybudowany FUN PARK jest przedłużeniem istniejącego FUN PARKU Patty Ski w Donovaly – część Mistriky stanowi najlepszą lokalizację dla szkoły narciarskiej, gdyż znajduje się pomiędzy dwoma stokami Nova Hola i Zahradiste. Do powierzchni 2500 m2 zostanie dodany obszar ok. 10 000 m2, który jest klasyfikowany wraz z wyposażeniem na czele parków dla dzieci i drugim, największym w swojej kategorii, w Europie. Powstanie też nowa karuzela, która jest bardzo pomocna w nauce jazdy na nartach, ale wykorzystuje się ją także do zabawy. Do szkoły narciarskiej Sunkid uczęszczają dzieci od 3 roku życia.

Więcej informacji można uzyskać na

www.parksnow.sk