CZ SK PL
Skipasy gratis
Zyskajcie darmowe skipasy przy swoim zamówieniu powyżej 350 zł Więcej
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa od 2 500 zł Więcej
Prezenty
Mamy prezenty i dla Ciebie Więcej

Warunki uzyskania i wykorzystania jednego biletu na jazdę tam i z powrotem wyciągiem TELEMIX Nova Hola w ośrodku PARK SNOW Donovaly za darmo

(zwanym dalej letnim darmowym prezentem)

  1. Każdy klient sklepu Topnarty.pl, który zapłacił za zakup i potwierdził swoje zainteresowanie letnim darmowym prezentem w formularzu zamówienia, nabywa prawo do otrzymania jednego biletu na jedną jazdę tam i z powrotem wyciągiem TELEMIX Nova hola (w tym możliwość zabrania roweru) w ośrodku PARK SNOW Donovaly w letnim sezonie 2019 za darmo.

  2. Minimalna wartość zakupu, kwalifikująca do otrzymania prawa do letniego darmowego prezentu wynosi 1 PLN.

  3. Prawo do otrzymania letniego darmowego prezentu przysługuje klientowi tylko jeden raz w letnim sezonie 2019. W przypadku ponownego zakupu przez tego samego klienta w letnim sezonie 2019, klientowi nie przysługuje już prawo do ponownego otrzymania letniego darmowego prezentu. Klient jest zobowiązany do powiadomienia bezpośrednio w formularzu zamówienia albo poprzez e-mail, że letni darmowy prezent w Donovaly do zakupów na www.topnarty.pl w sezonie 2019 został już wcześniej wydany.

  4. Klient, który uzyskał prawo do otrzymania letniego darmowego prezentu, wraz z fakturą otrzyma unikalny voucher od sklepu Topnarty.pl. Voucher wraz z dokumentem tożsamości (dowód osobisty, paszport albo inny oficjalny dokument ze zdjęciem) oraz fakturę za zakup na www.topnarty.pl, z którą został wydany voucher na letni darmowy prezent, klient okazuje w biurze zarządzania Park Snow Donovaly przy dolnej stacji wyciągu TELEMIX Nova hola, w letnim sezonie 2019. Jeżeli nie będzie żadnych zastrzeżeń, w biurze administracyjnym ośrodka zostanie wydany jeden bilet na jazdę tam i z powrotem wyciągiem TELEMIX Nova hola ośrodka PARK SNOW Donovaly. W formularzu zamówienia na www.topnarty.pl proszę podać dokładne imię i nazwisko osoby, dla której będzie przeznaczony letni darmowy prezent, ponieważ dane te zostaną przedrukowane na voucher i muszą być zgodne z danymi w okazanym dokumencie tożsamości, w biurze zarządzania ośrodka PARK SNOW Donovaly.

  5. Wygenerowany voucher, a następnie wydany bilet na jazdę wyciągiem nie są zbywalne i są ważne tylko w letnim sezonie 2019. Wykorzystanie letniego darmowego prezentu jest uzależnione od pracy wyciągu TELEMIX Nova hola w ośrodku Donovaly.

  6. Prawo do letniego darmowego prezentu, wygenerowania vouchera na letni darmowy prezent i na jego podstawie otrzymania biletu na jazdę wyciągiem nie mogą być wymieniane na gotówkę lub refundowane w żaden inny sposób.

  7. Roszczenie prawa do otrzymania letniego darmowego prezentu, vouchera na letni darmowy prezent i samego letniego darmowego prezentu w ośrodku PARK SNOW Donovaly jest wykluczone z drogi prawnej.

  8. Akcja jest ważna do 31.10.2019 r. lub do odwołania.

  9. Właściciel sklepu internetowego Topnarty.pl zastrzega sobie prawo do wcześniejszego zakończenia akcji promocyjnej, w tym do zakończenia wydawania voucherów na letni darmowy prezent bez żadnej rekompensaty. Informacje na temat wcześniejszego zakończenia akcji promocyjnej i ważności wydanych voucherów na letni darmowy prezent będą publikowane wyłącznie na stronie sklepu internetowego Topnarty.pl

  10. Właściciel sklepu internetowego zastrzega sobie prawo do odmowy udzielenia prawa do uzyskania letniego darmowego prezentu konkretnemu klientowi, nawet bez podawania przyczyny i bez prawa klienta do rekompensaty.