CZ SK PL
Skipasy gratis
Zyskajcie darmowe skipasy przy swoim zamówieniu powyżej 350 zł Więcej
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa od 2 500 zł Więcej
Prezenty
Mamy prezenty i dla Ciebie Więcej

Donovalkovo – stolica dzieci

Czy wiesz kim chcesz być, dopóki jesteś młody?

Nie czekaj aż będziesz duży. Przyjedź do Donovalkowa, aby w stolicy dzieci stać się nieustraszonym strażakiem, który poradzi sobie z każdą katastrofą, inteligentnym bankierem, który policzy wszystkie oszczędności albo zdecydowanym lekarzem, który wyleczy tysiąc i jedną chorobę.

Witamy w Donovalkowie, stolicy dzieci

Wejdźcie do miasteczka, w którym czeka na Was 21 zmniejszonych domków, aby realnie wejść do dziecięcego świata. Interaktywny areal dla rodzin w Donovaly jest otwarty dla wszystkich dzieci i oferuje miejsce na dzień pełen zabawy i kreatywności. Nie wahajcie się więc wejść do miasteczka, w którym znajdziecie kino, szpital albo bajkowy domek, przypominający piernikową chatkę. Małe księżniczki mogą odwiedzić Królewnę Śnieżkę albo Kopciuszka i przygotować dla nich smaczne ciastko lub wypić filiżankę pysznej herbaty. Dla kreatywnych twórców otworzyliśmy bramy galerii,  w których mogą wycinać, przyklejać, malować i swoje prace, jako dzieła sztuki wystawić albo zabrać ze sobą do domu. Ale uwaga, w miasteczku istnieje również straż pożarna, autoserwis i stacja benzynowa.

Zabawę w Donovalkowie koordynują animatorzy i dzieci uczą się jak zatankować, co robić w razie pożaru, jak radzić sobie z pieniędzmi, sortować odpady albo jak samodzielnie kupować i wiele więcej. Oprócz domków i ich wyposażenia zostały przygotowane autentyczne kostiumy dla doskonałych wrażeń wszystkich odwiedzających.

Donovalkowo, tutaj także wielcy chcieliby być mali!

Dziecięce miasteczko składa się z domków, które są jak prawdziwe wersje dla dorosłych, ale wszystko w nich jest przygotowane dokładnie na miarę małych odkrywców.

Donovalkowo ma swoją mini farmę ze zwierzętami, czekającymi na małych farmerów, którzy przyjdą je napoić, nakarmić i zaopiekować się nimi. Kolejnym, dominującym miejscem w dziecięcej stolicy jest plac zabaw. Czy Wasza pociecha nie ma jeszcze prawa jazdy? Nie przejmujcie się! To właśnie w Donovalkowie nauczy się zasad ruchu drogowego i swoje pierwsze uprawnienia do jazdy otrzyma także tutaj.

VIDEO - Donovalkovo - stolica dzieci  -  link do Youtube TUTAJ.