CZ SK PL
Skipasy gratis
Zyskajcie darmowe skipasy przy swoim zamówieniu powyżej 350 zł Więcej
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa od 6 000 zł Więcej
Prezenty
Mamy prezenty i dla Ciebie Więcej

Prezentacja ośrodka Moninec

Lato

Prezentujemy wiele możliwości letnich aktywności, w tym trasy do turystyki rowerowej, które są również dostępne w tym ośrodku. Więcej szczegółów na stronie na stronie internetowej ośrodka:

Więcej informacji można uzyskać na

http://leto.moninec.cz

Zima

Na północno-wschodnim stoku Javorowych skał (725 m n.p.m.) niedaleko tradycyjnej, turystycznej miejscowości Sedlec-Prčice w ciągu ostatnich dwóch lat powstał największy i najbardziej znany ośrodek narciarski w centralnych Czechach.

70 km na południe od Pragi, wśród nowych atrakcji turystycznych takich, jak Czeska Syberia i Czeski Meran, znajduje się oryginalne miejsce przeznaczone do aktywnego wypoczynku, w którym panuje spokojna, rodzinna atmosfera.

Moninec przyciąga turystów nie tylko ze względu na korzystne położenie i łatwy dostęp, ale także dzięki nowoczesnemu zapleczu transportu górskiego oraz usług, które mogą być konkurencją dla podobnych ośrodków narciarskich w Alpach.

Jedyny, czterosobowy wyciąg krzesełkowy w środkowych Czechach i w pełni zautomatyzowane naśnieżanie 1200 m stoku narciarskiego zapewnia narciarzom średnio 100 dni w roku wydajnej dziennej i nocnej jazdy.

Doświadczenia z poprzednich udanych sezonów zimowych pokazują, że ośrodek narciarski Moninec jest odpowiednim miejscem dla narciarzy w każdym wieku. Tutejsza szkoła narciarska jest zaliczana do najlepszych w całej Republice Czeskiej. W połączeniu z wypożyczalnią sprzętu sportowego stanowią kompletną usługę.

Nowa, przestronna restauracja M2 z dużym tarasem oraz miejscami zakwaterowania w dwóch apartamentach znajduje się w pobliżu parkingu i kolejki linowej.

Moninec jest atrakcyjnym miejscem do aktywnego wypoczynku także w lecie. Adrenalinę można poczuć w tubingowym torze, naturalnym parku linowym, podczas jazdy na górskiej hulajnodze oraz w coraz bardziej popularnym narciarstwie na trawie.

Goście naszego ośrodka i eksperci od turystyki docenili Moninec, przyznając mu pierwszą nagrodę w krajowym konkursie portalu „Ucieczka od nudy“, organizowanym przez biuro agencyjne Czechtourism.

Więcej informacji można uzyskać na

www.moninec.cz