CZ SK PL
Skipasy gratis
Zyskajcie darmowe skipasy przy swoim zamówieniu powyżej 350 zł Więcej
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa od 2 500 zł Więcej
Prezenty
Mamy prezenty i dla Ciebie Więcej

Prezentacja ośrodka narciarskiego Ski Centrum Miroslav

Prezentacja narciarskiego areału Ski Centrum Miroslav - Lipová Lázně

Zimowy narciarski areał Ski Centrum Miroslav znajduje się w gminie łaźniowej Lipová Lázně, w chronionym obszarze przyrody Jesioniki.

Areał tworzony jest kilkoma trasami narciarskimi o średnim obłożeniu, które są odpowiednie zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych. Oferuje narciarzom 800-metrowy, dwuosobowy wyciąg krzesełkowy i 600-metrowy, dwumiejscowy  wyciąg orczykowy oraz dwa pojedyncze wyciągi orczykowe o długościach 600 m.
Całkowita przepustowość transportowa dwuosobowego wyciągu krzesełkowego zw. LEITNER i trzech wyciągów orczykowych wynosi ponad 3 100 osób na godzinę, łącznie z automatyczną odprawą. Całkowita długość tras przekracza 3 000 m. Częścią areału jest także 600-metrowy snowpark z railowymi przeszkodami. Nartostrada „B“ o długości 600 m jest bardzo dobrze oświetlona i otwarta codziennie od 9.00 do 21.00 godziny.
Wszystkie trasy są regularnie przygotowywane i w razie potrzeby naśnieżane. Narciarze mogą w pełnym wymiarze korzystać ze szkoły i szkółki narciarskiej, wypożyczalni nart, ski serwisu, przechowalni nart i plecaków, restauracji, pensjonatu, bufetu i przekąsek. Godziny otwarcia ośrodka w sezonie zimowym codziennie od 9.00 do 21.00.
Transport z bezpłatnego parkingu, który jest oddalony ok. 500 m od wyciągu krzesełkowego i orczyków, zapewnia darmowy skibus.

 

Więcej informacji znajdziecie na
www.rsmiroslav.cz

albo w prezentacji ośrodków narciarskich
na SNOW.CZ