CZ SK PL
Skipasy gratis
Zyskajcie darmowe skipasy przy swoim zamówieniu powyżej 350 zł Więcej
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa od 6 000 zł Więcej
Prezenty
Mamy prezenty i dla Ciebie Więcej

Prezentacja Rodzinnego Parku Rozrywki Esplanada

Rodzinny Park Rozrywki Esplanada w Szklarskiej Porębie

W samym sercu Szklarskiej Poręby, niedaleko granicy z Czechami, położony jest Rodzinny Park Rozrywki Esplanada oferujący całoroczną zabawę.

W centrum miasta widać konstrukcję całorocznej górskiej kolejki grawitacyjnej Alpine Coaster . Ponad 500 metrowy zjazd poprowadzony między drzewami daje wiele emocji nie tylko dzieciom, ale również dorosłym.

W głębi odrestaurowanego parku stoi Wieża Emocji . Zawieszona na 12 metrach gondola opada bezpiecznie w dół z prędkością 6 m/s. Wówczas można przez chwilę poczuć stan nieważkości. Niezapomniane są również zapierające dech w piersiach widoki rozciągające się ze szczytu wieży.

Wszyscy mogą spróbować gry w Mini Golfa z osiemnastoma polami. Wygrywa ten zawodnik, który piłeczkę umieści w dołkach przy najmniejszej liczbie uderzeń. To fantastyczna oferta dla rodzin i grup przyjaciół na spędzenie wolnego czasu.

Dla najmłodszych dzieci od wiosny do jesieni przygotowany jest Labirynt oraz „Ogród Dmuchańców” .

W podcieniach budynku Esplanada dzieci mogą się ścigać na elektrycznych samochodach i motorach. „Laser Ponton” to strzelające laserową wiązką pontony na kółkach. Na miłośników mocnych wrażeń czeka symulator rodeo.

W Esplanadzie czynna jest również strzelnica. Mali i duzi ćwiczyć mogą celne oko.

W sezonie zimowym zapraszamy na lodowisko. W wypożyczalni są łyżwy także dla najmniejszych dzieci. Lodowisko podświetlają kolorowe lasery, a dobrze dobrana muzyka uatrakcyjnia pobyt łyżwiarzom.

Zapraszamy również do Cafe Park Esplanada oferującej świetne kawy i herbaty, mistrzowskie czekolady, przepyszne desery i ciasta oraz piwa regionalne i czeskie. W sezonie letnim czynny jest też taras widokowy z leżakownią . Piękny widok, dookoła drzewa, śpiew ptaków i dobra muzyka - to przepis na gwarantowany relaks dla całej rodziny.

Rodzinny Park Rozrywki Esplanada w Szklarskiej Porębie to duuuuża dawka zabawy dla całej rodziny !!!


Rodzinny Park Rozrywki Esplanada
ul. Pstrowskiego 5 A, 58-580 Szklarska Poręba - centrum
e-mail
biuro@parkesplanada.pl , www.parkesplanada.pl