CZ SK PL
Skipasy gratis
Zyskajcie darmowe skipasy przy swoim zamówieniu powyżej 350 zł Więcej
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa od 6 000 zł Więcej
Prezenty
Mamy prezenty i dla Ciebie Więcej

Prezentacja stacji narciarskiej „u Steni” - Gliczarów Górny

Kompleks narciarski znajduje się w Gliczarowie Górnym, 8 km od Bukowiny Tatrzańskiej, 20 km od Zakopanego i 15 kg od granicy polsko-słowackiej. Stacja narciarska „u Steni” składa się z trzech wyciągów narciarskich o łącznej długości trasy zjazdowej ponad 1000 m.

Trasy rozpoczynają się w Fiśkowej Dolinie i kończą na Dziadkówce (ok. 1000 m n.p.m.), skąd roztacza się piękna panorama Tatr. Każda z tras ma różny stopień trudności: wyciąg pierwszy o długości 400 m i różnicy wzniesień 75 m prowadzi do łatwej trasy; dziecięcy wyciąg o długości 60 m jest przy bezpiecznej, ogrodzonej trasie; wyciąg trzeci o długości 500 m i różnicy wzniesień 85 m prowadzi do trasy, przeznaczonej dla zaawansowanych narciarzy.

Na terenie kompleksu znajdują się sztucznie naśnieżane trasy, które są codziennie ratrakowane, oświetlone, zaopatrzone w system kart magnetycznych (jedna karta na wszystkie wyciągi), zaplecze gastronomiczne, ogrzewane toalety, bardzo dobrze utrzymane i oświetlone dwa parkingi, nagłośnienie, szkoła narciarska i snowboardowa, wypożyczalnia i serwis.

Obok wyciągów znajduje się Willa „U Steni” z salą kominkową, kawiarnią i pokojami z widokiem na góry. W 2010 r. Willa została laureatem nagrody „As Turystyki 2010”, przyznawanej przez Małopolską Agencję Turystyki za jakość świadczonych usług i wysoki standard.

Więcej informacji można uzyskać na

www.usteni.z-ne.pl