CZ SK PL
Skipasy gratis
Zyskajcie darmowe skipasy przy swoim zamówieniu powyżej 500 zł Więcej
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa od 500 zł Więcej
Prezenty
Mamy prezenty i dla Ciebie Więcej

Warunki uzyskania i wykorzystania jednodniowego darmowego skipasu do ośrodka narciarskiego Harrachov

(zwanym dalej darmowym skipasem)

 1. Każdy klient sklepu Topnarty.pl, który zapłacił za zakup i potwierdził swoje zainteresowanie darmowym skipasem w formularzu zamówienia, nabywa prawo do otrzymania 1 jednodniowego, darmowego skipasu w Harrachovie na sezon zimowy 2017/2018.

 2. Minimalna wartość zakupu, kwalifikująca się do otrzymania darmowego skipasu, wynosi 350 zł.

 3. Prawo do otrzymania darmowego skipasu przysługuje klientowi tylko jeden raz w sezonie zimowym 2017/2018. W przypadku ponownego zakupu przez tego samego klienta w sezonie zimowym 2017/2018, klientowi nie przysługuje prawo do ponownego otrzymania darmowego skipasu. Klient jest zobowiązany do powiadomienia bezpośrednio w formularzu zamówienia albo poprzez e-mail, że darmowy skipas do Harrachova w sezonie 2017/2018 został już wcześniej wydany na podstawie zakupów na www.topnarty.pl albo www.narty-wakacje.pl.
  Właściciel sklepu internetowego na potrzeby akcji promocyjnej zastrzega sobie prawo do odmowy przyznania darmowego skipasa klientowi, u którego dane w zamówieniu (np. adres zamieszkania/pobytu albo adres dostawy, albo adres e-mail lub nr telefonu) pokrywają się z innym zamówieniem innego klienta, albo gdy zamówienie będzie budzić podejrzenie, iż zostało specjalnie rozłożone na części tylko i wyłącznie w celu otrzymania kolejnego darmowego skipasa.

 4. Klient, który uzyskał prawo do otrzymania darmowego skipasu, wraz z fakturą otrzyma unikalny voucher od sklepu Topnarty.pl. Voucher wraz z dokumentem tożsamości (dowód osobisty, paszport albo inny oficjalny dokument ze zdjęciem) oraz fakturę za zakup na www.topnarty.pl, z którą został wydany voucher na darmowy skipas, klient okazuje w wypożyczalni Classic Ski School w Harrachovie - Ryzoviste, przy dolnej stacji wyciągu na Ryzovisti. Jeżeli nie będzie żadnych zastrzeżeń, w wypożyczalni zostanie wydany jednodniowy, darmowy skipas do ośrodka narciarskiego Harrachov. W formularzu zamówienia na www.topnarty.pl proszę podać dokładne imię i nazwisko osoby, dla której będzie przeznaczony skipas, ponieważ dane te zostaną przedrukowane na voucher i muszą być zgodne z danymi w okazanym dokumencie tożsamości, w wypożyczalni Classic Ski School.

 5. Do odbioru skipasu do Harrachova wymagana jest rezerwacja z co najmniej 2-dniowym wyprzedzeniem na adres e-mail: info@topnarty.pl z tekstem: "Jednodniowy skipas na nazwisko: ....................., nr faktury: ..................... odbiór w dniu ....................".

 6. Wygenerowany voucher, a następnie wydany skipas nie są zbywalne i obowiązują tylko w sezonie zimowym 2017/2018.

 7. Nabyte prawo do otrzymania darmowego skipasa, wygenerowany voucher na darmowy skipas i na jego podstawie uzyskany skipas nie są wypłacane w gotówce i nie podlegają zwrotowi.

 8. Dochodzenie praw do otrzymania darmowego skipasu, vouchera na darmowy skipas i samego karnetu narciarskiego w ośrodku Harrachov jest wykluczone z drogi prawnej.

 9. Akcja jest ważna do 31. 3. 2018 r. lub do odwołania. Właściciel sklepu internetowego Topnarty.pl zastrzega sobie prawo do wcześniejszego zakończenia akcji promocyjnej, w tym do zakończenia realizowania darmowych karnetów narciarskich na podstawie wydanych voucherów, bez żadnych praw klienta do odszkodowania. Informacje na temat wcześniejszego zakończenia akcji promocyjnej albo/i wcześniejszego zakończenia realizowania darmowych karnetów narciarskich na podstawie wydanych voucherów, będą publikowane wyłącznie na stronie sklepu internetowego Topnarty.pl

 10. Właściciel sklepu internetowego zastrzega sobie prawo do odmowy udzielenia vouchera i darmowego skipasu konkretnemu klientowi, bez podawania przyczyny i bez prawa klienta do odszkodowania.

 11. Klient uprawniony do uzyskania skipasu, który potwierdzi chęć jego otrzymania wypełniając formularz zamówienia na stronie www.topnarty.pl, wyraża jednocześnie zgodę na przekazanie swojego adresu mailowego administratorowi ośrodka narciarskiego w celu otrzymywania newsletterów dotyczących ośrodka Harrachov.