Gogle Zonula Race z edycji Marco Odermatt, wyposażone w dokładnie ten sam wzór lwa, co na jego własnych goglach wyścigowych.ch goglach wyścigowych, pozwalają doświadczać stoków z wizją, w którą wierzysz podczas wyścigu.
Gogle mają miękką i elastyczną oprawkę, która idealnie dopasowuje się do szerokiej gamy kształtów twarzy. Ich szerokokątne soczewki zapewniają optymalne pole widzenia w każdym kierunku, dzięki czemu Twoja wizja nigdy nie jest zagrożona, gdy wyruszasz w pogoń za chwałą.
Dzięki soczewce Clarity Highly Intense, która filtruje widmo światła, aby ułatwić dostrzeżenie każdego szczegółu na śniegu i lodzie, gogle są dostosowane do zapewnienia najlepszej widoczności podczas zawodów: idealne na krótsze i bardziej intensywne okresy w górach.
Ramka i pasek gogli są wykonane w 47% z materiałów pochodzenia biologicznego, równoważąc wytrzymałość i trwałość z mniejszym wpływem na środowisko. Miękkie wzmocnienia ramki ułatwiają obsługę gogli bez dotykania soczewek i umożliwiają wymianę soczewek za pomocą prostego ściśnięcia.
Typ rámu : | W pełni ramowy |
Dla kogo: | Męskie/Unisex |
Przepustowość soczewki: | S2 (18-43%) |
Powłoka zapobiegająca zadrapaniom zmniejsza ryzyko uszkodzenia powierzchni, zapewniając wyraźniejsze widzenie.
Duża soczewka zapewnia optymalne peryferyjne widzenie, dzięki czemu możesz szybciej widzieć i reagować na potencjalne niebezpieczeństwo.
Łatwa wymiana soczewek do jazdy w różnych warunkach oświetleniowych. W zestawie z dodatkową soczewką (przezroczysta). Miękki futerał do transportu. Etui może być również używane jako ściereczka do polerowania.
Hydrofobowa i oleofobowa powłoka Ri-Pel chroni przed brudem, wodą, potem, solą, olejem i kurzem, a także ułatwia czyszczenie soczewek, dzięki czemu Twoje oczy są zawsze czyste.
Silikonowe uchwyty po wewnętrznej stronie paska pomagają zabezpieczyć gogle przed kaskiem.
Zawiera miękkie etui na okulary, które może być używane jako ściereczka do czyszczenia.