Pod marką EXO znajdziesz dwa rodzaje nart opartych na tej samej konstrukcji. W długościach 165 i 175 cm są to narty all-mountain freestyle, które doskonale sprawdzają się w snowparkach, skoczniach i railach, ale są również idealne do narciarstwa zjazdowego. Lekkie, stabilne, elastyczne na skoczniach, zabawne na stoku, bardziej do średnich i dłuższych skrętów i przyjemnej jazdy.
Konstrukcja sandwich, klasyczny camber, twin tip.
Pod długością 177 kryje się lekko zwężająca się narta, stworzona z myślą o snowparkach. Rail, jump, pipe - to synonimy tej freestyle'owej narty.
Podobnie jak poprzednia narta, ma klasyczny camber dla maksymalnego odbicia i stabilności przy uderzeniu, konstrukcję sandwich.
Nie ma znaczenia, czy jeździsz do przodu, czy do tyłu, wszystko zależy od twoich umiejętności. Ta narta zaprowadzi Cię dalej.
Zalecana długość narty - krótsza jest bardziej zwrotna, dłuższa jest lepsza do dużych skoków i dużych zjazdów :)
UWAGA:
LUSTi to czeska firma, która koncentruje się na precyzyjnych, ręcznie robionych nartach. Czas dostawy może się różnić, od 2 dni do 8 tygodni. Dlatego nawet jeśli czas dostawy jest czasami dłuższy, gwarantowana jest wysoka jakość produktu.
| Dla kogo: | Męskie/Unisex |
| Typ nart: | Freestyle |
| Typ narciarzy: | Sportowe |
| Typ trasy narciarskiej: | Park and Pipe, Przygotowane |
| Kolor: | Czarny, Zielony |
| Rodzaj rdzenia: | Drewniany rdzeń |
| Szerokość nart pod wiązaniem: | 75 - 85 mm |
| Promień: | Długi (ponad 17m) |
| Łącznie z wiązaniem: | Nie, Tak |
| Wiązanie do - kg: | 120 kg |