Dziewczęce narty all mountain freestyle. Możesz jeździć na stoku lub skakać w snowparku. Twintip z podniesionym tyłem jest fajny i będziesz się na nim dobrze bawić.
Wszechstronne narty dla dziewczyn, które nie boją się latać.
Lekka, wszechstronna konstrukcja sandwich i camber, twin tip.
Zalecana długość w przybliżeniu do wzrostu.
UWAGI:
LUSTi to firma z siedzibą w Czechach, która koncentruje się na precyzyjnych, ręcznie robionych nartach. Czas dostawy może się różnić i wynosić od 2 dni do 8 tygodni. Dlatego nawet jeśli czas dostawy jest czasem dłuższy, wysoka jakość produktu jest gwarantowana.
| Dla kogo: | Damskie |
| Typ nart: | Freestyle |
| Typ narciarzy: | Sportowe |
| Typ trasy narciarskiej: | Park and Pipe, Przygotowane |
| Kolor: | Różowy, Szary |
| Rodzaj rdzenia: | Drewniany rdzeń |
| Szerokość nart pod wiązaniem: | 75 - 85 mm |
| Promień: | Długi (ponad 17m) |
| Łącznie z wiązaniem: | Nie, Tak |
| Wiązanie do - kg: | 110 kg, 120 kg |