Juniorskie narty freestyle all mountain.
Narciarstwo to zabawa! I kto powiedział, że nie można latać?
Narty MESO to świetna zabawa. Możesz wybrać się na stok jak każdy inny narciarz, ponieważ konstrukcja tych nart została zaprojektowana przede wszystkim z myślą o uniwersalnym zastosowaniu, w którym możesz być tylko lepszy - w jeździe i skokach. Chcesz wypróbować przeszkody w snowparku? Nie ma problemu!
Dla młodych freestylowców i narciarzy, którzy chcą się dobrze bawić na stoku. Można też jeździć tyłem!
P.S.: Nie zapomnij kasku! Nawet mistrzowie upadają, inaczej niczego się nie nauczą!
UWAGA:
LUSTi to czeska firma specjalizująca się w precyzyjnych, ręcznie robionych nartach. Czas dostawy może się różnić, od 2 dni do 3 tygodni. Dlatego nawet jeśli czas dostawy jest czasem dłuższy, wysoka jakość produktu jest gwarantowana.
| Dla kogo: | Juniorskie |
| Typ nart: | Freestyle |
| Typ narciarzy: | Sportowe |
| Typ trasy narciarskiej: | Park and Pipe, Przygotowane |
| Kolor: | Pomarańczowa, Szary |
| Rodzaj rdzenia: | Drewniany rdzeń |
| Szerokość nart pod wiązaniem: | 75 - 85 mm |
| Promień: | Długi (ponad 17m), Krótki (10-14m), Średni (14-17 m) |
| Łącznie z wiązaniem: | Nie, Tak |
| Wiązanie do - kg: | 100 kg, 110 kg, 120 kg |